ויצ”ו בית קברות לקשישים חיים (שד’ דוד המלך תל אביב) – ויצו מתעללת בקשישים בבית אבות כדי לממש עיסקת נדל”ן בלב תל-אביב

thumbnail

חברה ערכית שאיננה מכבדת את ילדיה ולא את זקניה, אין לה זכות קיום. מדינת ישראל פשטה את הרגל מבחינה מוסרית. רבות נכתב על התעללויות פקידי סעד ו עובדים סוציאליים בילדים מסכנים שנתונים למרותם. נכתב גם על התעללות רופאים בחוסים וחולים  במוסדות פסיכיאטריים. מאומה לא תוקן עד עצם היום הזה. כעת, אנו עדים להתעללות קשה ומזוויעה, פעם נוספת,  מצידם של עמותת ויצ”ו המתוקצבת ע”י משרד הרווחה. עובדים סוציאליים ויזמים חמדניים החליטו לבצע עיסקת קומבינציה על גבם של קשישים חסרי ישע ולקבור את הקשישים בעודם בחיים.

בשד’ דוד המלך תל-אביב, ישנו בית אבות ויצו, שם מתגוררים קשישים חסרי ישע. בהנהלת ויצו החליטו לקבור את הקשישים כשהם חיים, ולעצור לקשישים את כל הפעילויות שהיו שם: ריקודים, מדריך ספורט וכל שרות שהיה ניתן לקשישים.

יזמים חמדנים בויצו החליטו לבצע עיסקת קומבינציה בשטח הנדל”ן בלב לבה של תל-אביב, ולגרוף הון עתק. על חשבון סבא וסבתא חסרי הישע. מרץ 2010 – בעקבות שיקולים עיסקיים למימוש נכס נדל”ני במרכז ת”א המשמש כבית אבות, החליטה הנהלת עמותת הרווחה ויצו לייבש את המקום ולחדול מלקלוט דיירים חדשים. הנהלת ויצו לא רק מבזה החלטת בית משפט המחייבת אותה לתחזק את המקום כראוי ולקלוט דיירים חדשים, אלא גם פוגעת בדיירים בכבודם ובמשפחותיהם.

 ויצו הנה מלכ”ר הנהנה מתקצוב שנתי של כ- 70 מיליון שקל ממשרד הרווחה, ועוד מתרומות, שנועדו לסייע לאוכלוסיות מוחלשות ולא להרוויח כסף מעסקאות נדל”ן.

בית האבות של ויצו ברחוב דוד המלך במרכז תל אביב הופך מיום ליום להיות בית קברות חי.

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

One thought on “ויצ”ו בית קברות לקשישים חיים (שד’ דוד המלך תל אביב) – ויצו מתעללת בקשישים בבית אבות כדי לממש עיסקת נדל”ן בלב תל-אביב

השאר תגובה

Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: