דוד לוי שוטר חוקר נוער מתחנת משטרת הגולן בקצרין נוקם באזרחים חפים מפשע

thumbnail

קישור מקוצר לכתבה:  http://wp.me/pxMec-dD

תושבת רמת הגולן שהגישה תלונה במשטרת רמת הגולן על רכבה שהוצת, לא שיערה בנפשה כי הפרשה תגיע לכך שילדיה ייכלאו בכלא, על לא עוול בכפם. בית המשפט סגר את התיק ללא הרשעה, אך הנזק הנפשי לילדים כבר נעשה.  “אם זה קרה למשפחה הזו, זה יכול לקרות לכל אחד” אומרים שוב ושוב התושבים ביישוב הקטן ברמת הגולן.

לפני 4 שנים הוצת רכבה של נאווה (שם בדוי), מורה מוערכת בתיכון. המשטרה מתחילה לחקור ושמו של אחד מתלמידיה, שהשעתה בעבר על רקע התנהגות אלימה, עולה כאפשרות. התלמיד ושלושה מחבריו הופכים לחשודים, תלמידים רבים מוכנים להעיד אולם על אף העדויות הרבות, החקירה המשטרתית תקועה.

כמה זמן לאחר מכן, נאווה רואה משהו שמעורר את חשדה “אני רואה במו עיני את השוטר דוד לוי, רמ”ח התחנה של אז עם אמא של אחד התלמיד החשוד נכנסים למלון, ואז הבנתי למה החקירה לא מתקדמת”.

נאווה מגישה תלונה למח”ש וטוענת שהתנהלותו של השוטר דוד לוי, הרמ”ח, משפיעה על החקירה.

לפני כשנה, הבן הצעיר של הזוג התלונן לאחיו הגדול שמישהו משכבתו הרביץ לו. המנהל מתערב ומשעה את הנער המכה. לאחר מכן, המשטרה זימנה את שני בניה של נאווה לחוקרת הילדים בתחנה ושניהם נחקרים, על אף שלא עשו דבר.

כשהחקירה מסתיימת מכניסים את שניהם לחדר קטן ואוזקים אותם בידיים, ברגליים ואחד לשני. 10 שעות מאוחר יותר הם הועברו לכלא צלמון. למחרת הם נלקחים לבית משפט, השופטת מאשרת את הארכת מעצרם והם חוזרים לכלא צלמון. הבן הקטן משוחרר לאחר 4 ימי מעצר והבן הגדול לאחר 10 ימים.  בנה בן ה 17 של נאווה חוזר מהכלא במצב נפשי רעוע, הוא סובל מסיוטים בלילות ומאובחן כסובל מפוסט טראומה.
השבוע החליט בית משפט השלום בנצרת לסגור את התיקים של שני הילדים ללא הרשעה.

תגובת המשטרה: התנהלה חקירה מקצועית.

המשטרה מוסרת בתגובה כי “בשני המקרים המתוארים בכתבה התנהלה חקירה מקצועית ויסודית. טענות המשפחה חסרות בסיס ומגמתיות. עם תחילת החקירה, הוצמד לתיק פרקליט מלווה. בפרקליטות סברו שיש בסיס ראייתי להגשת כתב אישום, ומעצרם של הנערים הוארך שלוש פעמים על ידי שופטי הנוער. המשטרה פעלה משיקולי חקירה עניינים ואין מקום להטיל דופי בהתנהלותה”.

 מבקר המדינה הודיע השבוע כי פתח בחקירת המקרה.

קיראו את הכתבה: http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=718713

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: