הלוקשים של זכי חרוב ורחל הירשברג עו”ס ארגון שחר לאומנה – על הקשר: אומנה – משפחה

thumbnail
נומבמבר 2013  – העובדים הסוציאליים רחל הירשברג וזכי חרוב מנכ”ל ארגון שחר למשפחות אומנה משקרים באובססיביות על ילדים הנשלחים לאומנה בכפייה על ידי רשויות הרווחה.

מדובר בעבודה יחצנית של עובדים סוציאליים רחל הירשברג וזכי חרוב לקידום תעשיית סחר ילדים במשפחות אומנה. העובדים הסוציאליים הירשברג – זכי, מדברים “בנחמדות” וטוענים כי לאומנה חשוב הקשר של הילדים למשפחותיהם, וכי יש קשר בין המשפחות לאומנות בעוד בשטח רשויות הרווחה ועמותותיה נוהגים בברוטליות ואכזריות נגד המשפחות והילדים. לא קיים מקרה אחד! בו הסכימו רשויות הרווחה על קשר בין אנשי האומנה למשפחה הביולוגית.

נהפוך הוא.

כל הילדים המוצאים מביתם לאומנה שלרוב היא חסויה, בית המשפט מוציא בכל המקרים ללא יוצא מן הכלל, צו הרחקה למשפחה הביולוגית כשהיא יוצרת קשר עם אנשי האומנה. בית המשפט לא מהסס אף להעביר את הילדים מאומנה לאומנה כדי להרחיק את הילדים מהוריהם הביולוגיים ומונע בכל דרך קשר בין ההורים הביולוגיים לאומנים ומונע כמובן את שובם של הילדים להוריהם הטבעיים.

כך למשל, בפרשת הנסיך החטוף, המשפחה הביולוגית האתיופית שנלחמה לקבל את האחיין שלה, לאומנים החסויים נאמר כי עליהם ללמד את התינוק שקיבלו לאומנה לקרוא להם “אבא” ו- “אמא”, והובטח למאמצים שהם יקבלו את התינוק לאימוץ סגור, בעוד שבפועל, המשפחה הביולוגית נלחמה לקבל את התינוק שלהם בחזרה.

המקרה של הנסיך החטוף, מאיין את השקרים של הירשברג – זכי, המדברים מהפה לחוץ, אולם בדבריהם אין מתום והוצאת הילדים לאומנה גורמת עוול בלתי מעורער להורים הביולוגיים.
זכי חרוב ורחל הירשברג שני נוכלים
זכי חרוב ורחל הירשברג שני נוכלים

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: