עו”ד יניב מויאל – אין קול ואין עונה בוועדה למניעת אובדנות בצל הגירושין ושירותי הרווחה

thumbnail

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-22S

“אני באמת מצטער שהכתובת על הקיר עם אלון וולף היתה על הקיר ואני מצטער שהיא התממשה. האמת היא שאני לא הרגשתי שאני יכול לעזור לו. המערכת גם ככה אטומה. אני בתור עורך דין לא יכולתי לתת לו שום פתרון משפטי. הפתרון הוא פתרון אנושי ולא משפטי. לרוב האנשים האלה צריך לשמוע להם, צריך להקשיב להם. עכשיו הפתרונות צריכים להיות בשני מישורים: קודם כל שלא יכנסו יותר אנשים למעגל של מתאבדים, ודבר שני, אלה שכבר נכנסו למעגל של מתאבדים, לתת להם את התמיכה המתאימה, כדי שהם לא יממשו את הדבר הזה.

זאת אומרת, גם צריך לבצע פעולות שמונעות כניסה למצבי התאבדות ולהפוך את הליך הגירושין לעניין מינהלי, והדבר השני, לאלה שכבר נמצאים במערכת, נמצאים במצב של השפלה ושל יאוש וכל הדברים האלה, לתת להם את התמיכה ולטפל בהם ולהוציא אותם מיאוש. הדרך להוציא אותם מיאוש היא להחזיר להם את הכבוד, להחזיר להם את הילדים. . .”

 

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: