הפגנת הורים נגד חטיפת ילדיהם בכנס פרידה לנשיאה הילה גרסטל בראשות אשר גרוניס

thumbnail

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-28X

בית ציוני אמריקה, 8/6/14

מוטי לייבל, עיתונאי ותחקירן:

ערב טוב לכם למערכת המשפט של מדינת ישראל. הורים לילדים חטופים על ידי הרווחה בוכים יום ולילה, כי אינם יודעים מה חטאו כאשר נלקחו הילדים האהובים שלהם. ואתם, עושים מסיבת פרידה.

אפילו מסיבת פרידה קטנה לא קיבלו ההורים המסכנים כשנפרדו בחוסר רצון וצדק של מערכת המשפט.

מערכת המשפט של מדינת ישראל בראשותו של גרוניס, הנותן גיבוי גורף לחוות הדעת והמלצות של פקידי הסעד.

פקידי הסעד נוח להם לומר: “זה לא אנחנו, זה השופטים מחליטים”. וציפי לבני – עם אבו מאזן.

בשנת 2012 נפגש אשר גרוניס עם צמרת הפרקליטות והמשטרה במטרה לאסור קיום הפגנות ומחאות בקירבת בתי שופטים. הוא ביצע זאת בניגוד לחוק. אשר גרוניס נוהג בניגוד לחוק.

במדינה דמוקרטית הזכות להפגין חשובה מאוד ומהווה את אחד הביטויים הנעלים לרעיון כבוד האדם וחירותו, וציפי לבני – עם אבו מאזן.

אשר גרוניס אחראי לעובדה כי ערעורים המוגשים לבית המשפט העליון נדחים כולם ללא יוצא מן הכלל, כאשר יש מעורבות של פקידות סעד.

פקידו הסעד הפכו למטפלות במשפחה, חורצות גורל המשפחה והפוסקות בפועל בכל תיק משפחה ואשר גרוניס דוחה את הערעורים שמגישים הורים המגיעים לעליון.

בכך הפך את פקידות הסעד לפוסקות בכל תיק לענייני משפחה.

הנגנים במסיבת הפרידה של השופטת הילה גרסטל
עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: