יעקב בן יששכר פעיל חברתי למען זכויות ילדים והורים נעצר מעצר שווא

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-2lV

השופטת מיכל ברק נבו נתנה הוראה לעצור את יעקב בן יששכר, בטענה שהוא מתחמק מלהגיע לדיונים (27/8/14), חרף העובדה כי השופט יצחק יצחק, הוציא החלטה אמש, על עיכוב ביצוע למעצר.

התנכלות מערכת המשפט לפעילים חברתיים, אינה דבר חדש, והיא סוקרה לאחרונה בהרחבה.

מערכת המשפט מעוולת קשות בבעלי דין בבתי משפט לענייני משפחה ונוער, מתנגדת לכל ביקורת על פסקי הדין שניתנים בדלתיים סגורות, והשופטים מאבדים עשתונות נוכח הביקורת על התנהלותם השערורייתית.

***עדכון: 27/8/14, שעה 15:42 יעקב בן יששכר שוחרר ממעצר השווא ללא תנאים מגבילים.

לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Close
Menu
Social profiles
%d בלוגרים אהבו את זה: