053-3588188 לורי שם טוב

lorish69@gmail.com

קרן רונן איפרגן פקידת סעד מלשכת רווחה פתח תקווה הגישה תלונה נגד אב גרוש וטענה שפינצ’ר לה את גלגלי הרכב שלה בתאריך 8/11/2014. האב הציג דרכון המוכיח כי היה בחו”ל בתאריך זה

קרן רונן איפרגן פקידת סעד מלשכת רווחה פתח תקווה הגישה תלונה נגד אב גרוש וטענה שפינצ’ר לה את גלגלי הרכב שלה בתאריך 8/11/2014. האב הציג דרכון המוכיח כי היה בחו”ל בתאריך זה post thumbnail image

קרן רונן איפרגן, הגישה תלונה שקרית נגד אב גרוש, וטענה כי הוא פינצ’ר לה את גלגלי המכונית שלה בתאריך 8/11/2014. האב זומן לחקירה במשטרת הרצליה, שם הציג דרכון המוכיח כי שהה בחו”ל בין התאריכים 2/11/2014 ועד לתאריך 09/11/2014.

עוד שיקרה פקידת הסעד, כי האב ביצע אחריה מעקב ותלה נגדה מנשרים על יד ביתה בתאריך 8/11/2014.

משטרת הרצליה שחררה את האב לאחר 3 דקות של חקירה, כשהחוקר יעץ לאב לתבוע את פקידת הסעד תביעת עוולת נגישה.

פקידת סעד זו ניתקה את האב מבנותיו במשך שנה ושלושה חודשים, כשהיא מסרבת לקבוע לאב הסדרי ראיה, והסיתה את גרושתו להגיש גם היא תלונות שווא נגדו.

מוזמנים לקרוא את הקישורים על מנת להבין את הנזקים שגרמה עובדת ציבור זו הגורמת לנזקים למשפחות. רונן איפרגן במקום לתת שירות לאב, פעלה מתוך שיקולים זרים ומתוך רשלנות פושעת, וגרמה נזקים בלתי הפיכים נגד האב ובנותיו המנותקות ממנו בעוולה.

קרן רונן איפרגן היא תפוח רקוב במערכת הרווחה, ועל שר הרווחה לעשות בדק בית רציני ולהוציא מתוך המערכת את עו”ס רונן איפרגן שגורמת נזק למשפחות ולמדינה, משום שאם פקידת הסעד – עובדת ציבור, גורמת לאב לא לעבוד ולא להתפרנס, הוא לא יוכל לשלם שכר דירה, ויפול נטל על המוסד לביטוח לאומי.

אבא שיוצא ממעגל העבודה, בגלל התנהלות שערורייתית של פקידת הסעד, לא יכול להתפרנס, ובנותיו של האב שמנותקות ממנו, נגרם להן נזק בלתי הפיך שאי אפשר לתקן אותו יותר. מדובר בדיני נפשות.

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,