קרן רונן איפרגן פקידת סעד מלשכת רווחה פתח-תקווה הגישה תלונה שקרית נגד אב גרוש וטענה שפינצ'ר לה את גלגלי הרכב שלה בתאריך 8/11/2014 – האב הציג דרכון המוכיח כי היה בחו"ל בתאריך זה

קרן רונן איפרגן, הגישה תלונה שקרית נגד אב גרוש, וטענה כי הוא פינצ'ר לה את גלגלי המכונית שלה בתאריך 8/11/2014. האב זומן לחקירה במשטרת הרצליה, שם הציג דרכון המוכיח כי שהה בחו"ל בין התאריכים 2/11/2014 ועד לתאריך 09/11/2014.

עוד שיקרה פקידת הסעד, כי האב ביצע אחריה מעקב ותלה נגדה מנשרים על יד ביתה בתאריך 8/11/2014.

משטרת הרצליה שחררה את האב לאחר 3 דקות של חקירה, כשהחוקר יעץ לאב לתבוע את פקידת הסעד תביעת עוולת נגישה.

פקידת סעד זו ניתקה את האב מבנותיו במשך שנה ושלושה חודשים, כשהיא מסרבת לקבוע לאב הסדרי ראיה, והסיתה את גרושתו להגיש גם היא תלונות שווא נגדו.

מוזמנים לקרוא את הקישורים על מנת להבין את הנזקים שגרמה עובדת ציבור זו הגורמת לנזקים למשפחות. רונן איפרגן במקום לתת שירות לאב, פעלה מתוך שיקולים זרים ומתוך רשלנות פושעת, וגרמה נזקים בלתי הפיכים נגד האב ובנותיו המנותקות ממנו בעוולה.

קרן רונן איפרגן היא תפוח רקוב במערכת הרווחה, ועל שר הרווחה לעשות בדק בית רציני ולהוציא מתוך המערכת את עו"ס רונן איפרגן שגורמת נזק למשפחות ולמדינה, משום שאם פקידת הסעד – עובדת ציבור, גורמת לאב לא לעבוד ולא להתפרנס, הוא לא יוכל לשלם שכר דירה, ויפול נטל על המוסד לביטוח לאומי.

אבא שיוצא ממעגל העבודה, בגלל התנהלות שערורייתית של פקידת הסעד, לא יכול להתפרנס, ובנותיו של האב שמנותקות ממנו, נגרם להן נזק בלתי הפיך שאי אפשר לתקן אותו יותר. מדובר בדיני נפשות.

קרן רונן איפרגן פק"ס לשכת רווחה פתח-תקווה הגישה תלונה שקרית נגד אב שפינצ'ר לה את גלגלי המכונית - כשהוכח על ידי האב שבתאריך התלונה הוא שהה בחו"ל
קרן רונן איפרגן פק"ס לשכת רווחה פתח-תקווה הגישה תלונה שקרית נגד אב שפינצ'ר לה את גלגלי המכונית – כשהוכח על ידי האב שבתאריך התלונה הוא שהה בחו"ל

קישורים:

משטרת פתח-תקווה ביצעה מעצר שווא של אבא למשך 5 ימים כשהחוקרת ורד צברי גבתה והחתימה קטינה בת 11 שנים בניגוד לחוק

אבא ביקש למסור אגרת שנה טובה לבנותיו בבית הספר – ונעצר ל- 4 ימים

פק"ס קרן איפרגן, רונית יצחק ואורית גלעד – לשכת רווחה פתח תקווה מתעללות בקטינות חסרות ישע בשם 'טובת הילד'

סיפורו של האבא אבנר (אבני) בן צבי – משרד הרווחה מונע ממני את הזכות להורות

One comment

 1. לורי

  האם ניתן להפגש

  אני צריך את עזרתך

  פנים אל פנים ל 10 דקות בילבד

  תודה מראש

  אילן

  בתאריך 12 בנובמבר 2014 בשעה 23:43, מאת "חדשות רווחה – לשכת רווחה גבעתיים –

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.