חופית טרבלסי ובעלה ציון ממוסד נווה מיכאל: מבצעים הולדינג בנדב בן ה- 5.5 שנים הבן של פאני וקנין

thumbnail

לאחרונה חטפה פקידת הסעד ליאורה שרעבי מלוד את הבן של האמא פאני וקנין.  הבן, נדב וקנין בא לעולם כשהאם הייתה בגיל 37 והיא החזיקה אותו בבטן בסכנת חיים, ומשבא לעולם לא היו יותר שמחים ממנה ומבעלה. עקב הגירושין מבעלה נטפלה פקידת הסעד לפאני וקנין, וחטפה לה את הילד. גם תחינותיו של הגרוש שיחזירו את הילד היפה נדב הביתה לא עזרו.

בינתיים הרשו לפאני וקנין לשוחח בטלפון עם נדב, המוחזק בנווה מיכאל, בניהול רשת אמונה, לשם מעבירים ילדים חטופים דתיים. נדב סיפר לאימו בטלפון שהמדריכות משליכות אותו לחדר עונש מרופד, כדי שלא ישמעו אותו בוכה, והן ממוססות לו כדורים לתוך השתייה.

למערכת הגיעה תמונה של אחת המדריכות ש”מטפלות” בימים אלה בנדב וקנין. מדובר בחופית טרבלסי, שהיא ובעלה ציון טרבלסי עובדים בנווה מיכאל. הנ”ל מסתתרת בפייסבוק תחת השם Hofit Yamit. מסתבר שהיא בעצמה נחטפה מהוריה ושוכנה בנווה מיכאל. סיפרו לה סיפורים שההורים שלה מטורפים, על סמים ומסוכנים ולימדו אותה להזדהות עם המקום “שהציל אותה”. מה שקרה לחופית קורה להרבה ילדי פנימיות. בגיל 18 הם הומלסים. בלי משפחה, בלי אהבה, והמקום היחיד שהם מכירים הוא המוסד שחטף אותם. כיום לחופית אין בעיה לסמם ילדים, להשליך ילדים לחדרי הרגעה. אין לה שום רחמים על ההורים שילדיהם נחטפו, כי היא בעצמה עברה את זה. אם זה קרה לה, למה שזה לא יקרה לאחרים? זו תופעה של הזדהות יתר של הנחטף עם החוטפים, תסמונת סטוקהולם.

מחרידה עוד יותר העובדה שחופית כיום סטודנטית למדעי החברה ועושה התמחות בקרימינולוגיה עם המשך לעבודה סוציאלית תואר שני. כלומר חופית לומדת לקראת תעודה מקצועית להיות חוטפת ילדים בעצמה. אין גבול לאירוניה ולצחוק הגורל. החטופה הולכת לחטוף ילדים. 

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: