ג'אנה יסקי עו"ס לשכת רווחה אופקים ביצעה סחיטה באיומים כלפי אמא: חצי ש"ח על כל צילום דף וסירבה לתת לאמא העתק מתיק הרווחה

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3nE

ג'אנה יסקי, עו"ס בהפרעה מלשכת רווחה אופקים מצדיקה את הביטוי "השתן עלה לעובדת הציבור לראש". היא כתבה דברי בלע נגד אמא בתסקירים מופרכים, וכשהאמא ביקשה לקבל העתק מהכתוב סירבה להעביר לה אותו. ברווחה הכל מבוצע במעמד צד אחד: תסקירים שקריים, החלטות על ילדים של הורים, הוצאת ילדים מהבית. הלקוחות לא שותפים להחלטות שנסגרות בחדרי חדרים על ידי אינטרסנטים ברווחה, וכך נגרמים עוולות למשפחה.

ג'אנה יסקי, פרזיטית סוציאלית, צברה 3 קלסרים מלאים בדברי שיטנה כנגד אמא. כשהאמא ביקשה לצלם את התיקים הללו, היא סירבה. האמא פנתה לבאת כוחה, עו"ד ורדה שטיינברג, וזו דרשה לצלם את התיקים של האם. אבייב אמרה לעו"ד שאם האמא רוצה לצלם את התיק שלה שתשלם 50 אג' לכל דף. גם אם נלך על פי השיטה של ג'אנה יסקי לדרוש תשלום עבור צילום נייר, המשרדים הממשלתיים גובים 30 אג' לצילום. במשרד הרווחה יש אינפלציה. ובכל מקרה, להורה מגיע העתק מהכתוב עליו.

בעקבות שיחה של עו"ד ורדה שטיינברג, עם היועמ"ש של הרווחה, הוחלט כי הלקוחה תקבל צילום התיק שלה ללא עלות.

כידוע העבודה הסוציאלית "מקצוע" לפרזיטיות. נשים כמוה עוברות חינוך מחדש, שהחברה זקוקה להן לעשות "עבודת קודש" בשם מקצוע העבודה הסוציאלית, ושהן יודעות יותר טוב מהציבור מה הצרכים של הציבור. בשם עבודת הקודש הזו הן מנתקות ילדים מהורים, משקרות בכל הזדמנות, טופלות עלילות על נשים חלשות ולוקחות מהן את הילדים לאומנה ופנימיות ועוד מקבלות בונוס אישי על כך.

המקצוע הזה פרזיטי ואינו תורם גרוש למדינה.

להיפך מדובר בבזבוז עצום של משאבים על טיפולים, הדרכות, אבחונים והזנת תעשייה שלמה של פרזיטים שמפרנסים מיצירת מצוקות בציבור, כדי להצדיק את קיומן.

מי שמגיע אליהן בבקשת עזרה לא יודע שתפקידן לחסל אותו עד דק, כדי להצדיק המשך טיפולים למשך שנים, והמדובר בטיפולים שלא שווים שום דבר. מנציחים את העוני והנזקקות.

עו"ד ורדה שטיינברג: אסור לפנות ללשכת הרווחה כשקשה. לפק"ס אין יכולת להוציא כסף עבור טיפול בקהילה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.