אזהרת עו”ס רנדה דיב חביב (צפון) מייללת שהמשכורת לא מספיקה ונוהגת בג’יפ מרצדס חדיש מ.ר. 10-212-31

אזהרת עו”ס רנדה דיב חביב (צפון) מייללת שהמשכורת לא מספיקה ונוהגת בג’יפ מרצדס חדיש מ.ר. 10-212-31

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3qx

פרופיל על אישיותה של עו”ס רנדה דיב חביב מפורסם על ידה באינטרנט.

אני עו”ס באגף לשרותים חברתיים, ועובדת 17 שנה באגפים לשרותים חברתיים [כיום 19 שנים]. אני מפרנסת שנייה, ואין בכוחי וביכולתי, נוכח משכורתי, להתקיים ולקיים את משפחתי בכבוד. למרות תארי, למרות שנות הוותק שלי ושנות הלימוד שלי (ויש באמתחתי לא מעט כאלו). מתוקף תפקידיי, אני מעורבת וממליצה המלצות משמעותיות והרות-גורל למשפחות המגיעות לאגף.  למרות כל מה שתואר לעיל, אינני גומרת את החודש. אני עושה עבודה חשובה וייחודית, שאני מחוברת אליה מאוד בנימי נפשי, ועושה אותה מכל לבי באמונה שזה ייעודי. תנו להתפרנס בכבוד, אני אישה חרוצה, עובדת כל שנות חיי הבוגרות, מגיע לי שכר ההולם את יכולותי וכישורי.

ואנו שואלים: מי אמר לך ללכת ללמוד עבודה סוציאלית?  למה לא הלכת ללמוד פיסיקה או אנטומיה? למה את חושבת שמגיע לך “שכר ההולם את יכולותיך וכישוריך, כאשר יכולותיך הם אפס וכישוריך לא שווים כלום? אפילו תיש יכול לייצר תועלת חברתית יותר מועילה מכל מה שעשית בכל 19 שנות עבודתך הבזוייה באגפים לשירותים חברתיים. רוב היום את בכלל לא נמצאת במשרד. בשאר הזמן את מרכלת עם חברותייך. מידי פעם יש לך ימי כיף, גיבושים, טיולים, רכיבה על סוסים ושייט באבובים. אז בשביל הקייטנה הזו את עוד רוצה משכורת? התכבדי והתפטרי, ומיצאי לך ג’וב הולם יותר באגפים לשירותים תברואה, שם תעשי יותר כסף ותפרנסי את תאוותיך הרבה יותר טוב.

בעזות מצח כותבת עו”ס רנדה דיב חביב שלא משלמים לה מספיק, והנה צילם אותה העיתונאי מוטי לייבל כשהיא יוצאת ממשרד הרווחה בטבריה בג’יפ מרצדס חדיש ומפואר.

נו, הבנתם? העו”ס רנדה דיב חביב מהצפון נהנית מחווית נסיעה של האלפיון העליון, ובפרסומים היא בוכה שלא משלמים לה על כישוריה ויכולתיה.

עו”ס רנדה דיב חביב היא פקידת סעד לחוק הנוער, ובכל ישיבות ועדת החלטה בהן היא משתתפת יש לה משפט קבוע אחד: “אני חושבת שצריך להוציא את הילדים מהבית לפנימיות ולהפריד בין האחים”. עשירה כמוה, שנוהגת בג’יפ מרצדס, מה היא יודעת על החיים של האימהות העניות להן היא חוטפת את הילדים?

ג'יפ המרצדס המפואר והחדיש של עו"ס רנדה דיב חביב שלא גומרת את החודש
ג’יפ המרצדס המפואר והחדיש של עו”ס רנדה דיב חביב שלא גומרת את החודש

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.