האומנים הזניחו והתעללו ב- 2 קטינים. עו”ס קרן ברגר הוציאה את הילדים לאבחון במרכז חירום בית שבתי לוי – עוה”ד יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג המייצגים את האב: הילדים עברו הסתה באומנה

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3BX

האומנים שאמורים היו לשמש לילדים הקטנים בני 5 ו- 6 אומנים, התעללו, הרעיבו והיכו. בנו של אורי אהרון חטף אגרוף מעל העין, לאחר שהפיל בטעות מזון על הרצפה, והבת הקטנה הוזהרה לא לבכות, אחרת ישאירו אותה מחוץ לבית במדרגות בחושך. המשקפיים של הבן אבדו בבית הספר אך האומנים סירבו לרכוש משקפיים חדשים לילד, כדי “לחנך אותו לא לאבד דברים”. תלונות חוזרות ונשנות של אורי אהרון על האומנים, העלו חרס.

בעקבות הפרסומים אצלנו ודיווחיו השוטפים של העיתונאי מוטי לייבל, המלווה את אורי אהרון, החליטו רשויות הרווחה בקרית ביאליק ביום חמישי 3/12/15, להוציא את הילדים למרכז חירום בית שבתי לוי, לצורך אבחונים לתקופה של שלושה חודשים, כשבסופה צפויים הילדים לעבור למשמורת האב.

אורי אהרון מסר, כי פקידת הסעד קרן ברגר, מערימה עליו קשיים, קבעה לו לראות את ילדיו ביום ראשון בשעה 11:00 בבוקר, בחיפה, כשהוא באמצע יום עבודה בטבריה. אורי ביקש לשנות את שעת הפגישה לשעה 17:00 וסורב ללא נימוק או הסבר כלשהו. לדברי אורי, כל פשעו שהוא גבר וקרן ברגר קבעה שילדים לא יגדלו עם האבא, גם אם האבא ראוי.

שיא שפלותה של עו”ס קרן ברגר בטיעון לפיו “ניתוק האב מילדיו ייטיב עם הילדים באופן יחסי בהשוואה לאי-ניתוק”. אין שקר מובהק מזה. דימויים העצמי של הילדים לאב אשר תויג כ”בלתי ראוי לתוארו כאב” נמצא בתהום תחתיות. הרי הילדים מודעים לעובדה לפיה ביולוגית, מחצית הקוד הגנטי שבהם, בילדים, מקורו באביהם. מכאן שהליקוי המיוחס לאבא, אמור לזרום בעורקיהם של הילדים. בנוסף מאחר ואימם של הילדים בחרה לא להיות בקשר עם ילדיה, עבור הילדים לגדול ללא דמות אב או בצילה של דמות אב מושחרת, גורם נזקים לנפשם ולגיבוש אישיותם של הילדים הקשורים בנימי נפשם לאביהם.

קרן ברגר עושה כל שבידה לחבל ולמנוע מאורי קשר עם ילדיו, על מנת שתוכל להוציא את תוכניתה לפועל: אימוץ הילדים שהוזמנו על ידי משפחה המקורבת לרווחה. התנהגות זו מעידה על היסטריה. קרן ברגר ירדה מהפסים. אנו ממליצים לה מיידית לקחת תרופות, ולהיבדק באחד ממכוני הפסיכודיאגנוסטיקה. נראה שהיא זקוקה לטיפול.

בתמונה: אורי אהרון עם ילדיו במרכז קשר קרית ים. צולם על ידי מנהלת מרכז הקשר.

כאן אורי המדהים מרים את שני ילדיו עליו. תראו כמה אהבה ואושר יש למשפחה הקטנה הזו. מדוע לא לאפשר לאורי אהרון לגדל את ילדיו. כולנו נרתמים ומחליטים: מחזירים לאורי אהרון את הילדים!
כאן אורי המדהים מרים את שני ילדיו עליו. תראו כמה אהבה ואושר יש למשפחה הקטנה הזו. מדוע לא לאפשר לאורי אהרון לגדל את ילדיו. כולנו נרתמים ומחליטים: מחזירים לאורי אהרון את הילדים!

לורי שם טוב

עיתונאית בנושא רווחה.

One thought on “האומנים הזניחו והתעללו ב- 2 קטינים. עו”ס קרן ברגר הוציאה את הילדים לאבחון במרכז חירום בית שבתי לוי – עוה”ד יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג המייצגים את האב: הילדים עברו הסתה באומנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.