גלעד נויטל מרעיב נאשמים: “מומלץ לשב”ס להרעיב נאשמים כדי שיגיעו לבית המשפט מותשים ויודו” – התעללות באיציק אברג’יל

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-47u

השופט גלעד נויטל מתעלל בנאשמים. הוא יודע היטב שהשב”ס מוציא את הנאשמים ב- 4:00 בבוקר ללא אוכל, והרבה פעמים ללא לבוש הולם, כשהם רועדים מקור. דוחפים אותם לצינוקות מעופשים כבולים ברגליים ובידיים למשך כל היום, ומביאים אותם לבית המשפט במצב של עילפון כדי להופיע 2-3 דקות בפני השופט. הם אפילו לא מסוגלים לשמוע מה אומרים להם מרוב שהבטן מקרקרת, והרבה פעמים גם לא נותנים להם להשתין ולהתפנות.

איציק אברג’יל הגיע לנויטל, ואמר לשופט שהוא רעב. ומה קרה? נויטל התעצבן, חירטט לא לעניין וסגר את הדיון. זו התנהגות? זה שופט? זה גועל נפש.

תראו מה קרה בכתבה זו. הביאו את איציק אברג’יל לנויטל. בסנגוריה יואב ספיר לא מוכן להשקיע בו, אז הביאו לו את הסנגור הכי גרוע בסנגוריה. אברג’יל לא מוכן לקבל סנגור שמוכר לקוחות, ואז נויטל נוזף בו שעליו להגיד תודה שהוא מקבל בובה על חוט שימכור אותו. אלא שבמהלך הדיון מתברר שהנאשמים הובאו רעבים ומותשים לבית המשפט. במקום לתת לאברג’יל לדבר ולשפוך את מה שיש לו, השופט קצר רוח כמו פתיליה מהבוידעם, ולא נותן לו לדבר.

זו תופעה אנדמית לכל שופטי הארץ. מגיעים אליהם והם פשוט לא רוצים לשמוע אותך. בראש שלהם כבר יש איזה תיאוריה איך לדפוק אותך, אז לשמוע אותך ממש לא מתאים להם.

איציק אברג’יל וחבריו פוצצו דיון: “המשטרה לא מספקת לנו אוכל ותפילין…”

http://www.ch10.co.il/news/260488/#.VtkfptBSHHA

ראש הרכב השופטים בבית המשפט המחוזי בתל אביב הפסיק את הדיון לאחר שהנאשמים, ובראשם ראש ארגון הפשיעה יצחק אברג’יל, התעמתו איתם • “יש בעיה רצינית. משטרת ישראל מתנכלת לנו. להתיש אותנו ולא להביא לנו אפילו תפילין, אפילו לא חטיף”

חיים טוויל

כ”ג אדר התשע”ו / 03.03.2016 12:47

 דיון שהתקיים אתמול (רביעי) בבית המשפט המחוזי בתל אביב בפרשה 512 הופסק לאחר ש-18 מהנאשמים – בהם ראש ארגון הפשיעה יצחק אברג’יל  – התעמתו עם ראש הרכב השופטים גלעד נויטל.

לפי דיווח של גלי גינת באתר וואלה, המהומה התחילה בפתח הדיון, כאשר אברג’יל, הנאשם המרכזי בתיק, סירב להיכנס לאולם כל עוד לא הוסדר נושא הייצוג שלו. לדברי נציגת הסניגוריה הציבורית בדיון, עו”ד תרצה קיש, הוא מסרב להיפגש עם עורך הדין שמונה לו.

כשכבר נכנס לבסוף, סירב לענות על סוגיית הייצוג שלו. “אני, לא מעניין אותי כלום. רק האוכל שלי. כשיהיה לי אוכל אני אוכל להשיב על שאלות”, אמר.

 לאחר דיו ודברים חריפים בין השופט לאברג’יל, התעורר משה מלול, נאשם נוסף, מבכירי ארגונו של אברג’יל.  “אדוני, יש בעיה רצינית”, אמר לשופט. “משטרת ישראל מתנכלת לנו בעליות שלנו לבית המשפט. להתיש אותנו ולא להביא לנו אפילו תפילין, אפילו לא חטיף. סליחה שאני מרים את קולי, אבל זה מתסכל וזה מעצבן. אני ויצחק ומאיר (אברג’יל) שבע שנים בפוסטות (-רכב להובלת אסירים). אני לא מרגל איראני ואף אחד לא בגד במדינה, אז מספיק”.

לאחר מכן, קרא הנאשם לעבר הפרקליטות: “ד”ש לרות דוד יפת הנפש, ד”ש לרונאל פישר שתפרו אותי בארצות הברית” – כשהוא מתייחס להחלטת אביחי מנדלבדליט כי פרקליטת מחוז תל אביב לשעבר לא תועמד לדין.

בשלב זה, הופסק הדיון.

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.

One thought on “גלעד נויטל מרעיב נאשמים: “מומלץ לשב”ס להרעיב נאשמים כדי שיגיעו לבית המשפט מותשים ויודו” – התעללות באיציק אברג’יל

  1. כפרה עלייך יצחק ילכו מאה שופטים אתה לא מרגל איראני אתה בחור טוב עם עקרונות שלא מוכן לתת לעול המדיני(מס הכנסה מעמ מיסים שכירות גני ילדים)
    להפיל אותו גדלת בזבל של המדינה (בונית.לוד) זרקו אותך ואת משפחתך לפח האשפה הגדול במדינה לא צהלה ולא לימודים רק נרקומנים ועבריינים אתה גדול מהחיים הייתי מוריד לך אצבע על כל חף מפשע שלקחת (2 מכל יד) כי עקרונות זה עקרונות יצחק בהצלחה במשפט מאחורייך
    (פאק יו שמעון כהן בומבי)

כתיבת תגובה