ציונה דדוביץ, אבא ציון מחכה לך בבית

ציונה דדוביץ, אבא ציון מחכה לך בבית

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-483

ציונה דדוביץ, אבא שלך ציון, מחפש אותך. נולדת ביום 10/2/1986 בבית חולים שערי צדק. אבא שלך גידל אותך במסירות ואהבה. קצת לפני גיל 7 שנים, בשנת 1993, נחטפת למרכז חירום, ומשם משרד הרווחה שלך אותך לאימוץ סגור.
ביצעו כלפי אבא שלך פשעים נוראיים, כל זאת כדי לסחור בך לצרכי אימוץ.

אבא שלך, ציון דדוביץ, לרגע לא הפסיק להילחם להשבתך אליו.

כל שנה הוא חגג לך יום הולדת, ותלה שלטים “איפה את בתי ציונה?”, כך הוא כתב על השלטים.

אבא שלך התראיין בכל מקום אפשרי, ועשו כתבות על חטיפתך, כדי שתדעי שאבא לא ויתר עלייך.

יש לך אחים שאוהבים אותך, וגדלו בצל הסיפורים של חטיפתך.

כולם מחכים שתחזרי הבייתה, ושיסגרו את המעגל.

חטיפתה של ציונה דדוביץ, בוצעה על רקע פוליטי. ציון דדוביץ, שימש שומר ראש אישי של הרב מאיר כהנא, והשב”כ שניסה בכל דרך להרחיק את דדוביץ מפעילותו הפוליטית הימנית, נתן הוראה למשרד הרווחה לקחת את בתו ממנו.

אם את רואה את הסרטון, מזהה את אבא שלך, בבקשה תצרי איתי קשר.

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.