דר’ אילן טל בטיפשותו תובע את גוגל למחוק קישורים ממנוע החיפוש המזהירים מפני “גנב נוכל עם ישבן פעור” ת”א 45773-03-16 אילן טל נ’ גוגל ישראל

מי רוצה לשכור את שירותיו של פסיכיאטר ששיקול הדעת שלו הזוי, התובנות שלו מעורערות, תפיסת המציאות שלו תלושה לחלוטין ויש לו פרצי זעם בלתי נשלטים, תחושת גדלות ותסביכי “העכברוש ששאג”? אם יש לכם ספק על כשרותו של הפסיכיאטר הנ”ל וצוות המטורללות שכפופות לו, יעל סגל טרייביש וריקי פינצי דותן, הביטו בכתב תביעה הזוי זה.

דר’ אילן טל תובע לשון הרע את גוגל ישראל לא פחות ולא יותר Google Inc. גוגל! כן גוגל! הוא אילן טל העכברוש, תובע את מלך החיות, האריה, גוגל. הוא, דר’, אילן טל איננו שבע רצון מהתוצאות שמנוע החיפש של גוגל משקף עליו, וברצונו לכפות על גוגל למחוק את התוצאות. ממש גוגל תפחד ותיכנע ותסיר לו את התוצאות רק בגלל שהוא תובע? איפה חי האיש ההזוי הזה? הרי אם התביעה תצליח, כל העולם ואחותו יתבעו את גוגל למחוק את מה שלא נראה להם. גוגל תתעצבן ופשוט תפסיק לעשות עסקים עם ישראל.

למה אילן טל חושב שמגיע לו יחס מועדף? אפילו האמריקאים בארה”ב לא מצליחים לתבוע את גוגל, וגם לא מעזים לתבוע את גוגל, כי אף שופט שם לא יעיז לפסוק נגד גוגל. זאת למרות שגוגל היא חברה אמריקאית,  ואין בעיה לבצע להם מסירה. פה בישראל אילן טל צריך להוכיח שגוגל ישראל מקושרת לגוגל ארה”ב, ושגוגל חייבת להתאים את עצמה לחקיקה בכל מדינה ומדינה שבה פועל מנוע גוגל, בהתאם לחוק המקומי. כלומר גוגל צריכה לשרת את כל האילן טלים למינהם בזימבבווה לפי החוק הזימבבווי, ובלהור לפי החוק של פקיסטן. פסיכי אמרנו לכם?

לטענתו של אילן טל גוגל מחוייבת לנוהל של “הסרה” על פי דרישה. כלומר די בכך שהוא מכריז שאיזה פוסט מסויים מכפיש אותו, ועל כן גוגל מחוייבת לו למחוק או להסיר את הפוסט. למה? כי אילן טל חושב שמגיע לו. בדיחה כזו ועוד מפסיכיאטר שמאבחן אנשים מזמן לא שמענו. מכל בליל חירטוטי הזבל של אילן טל, לא הצלחנו להבין מה בדיוק הוא טוען, ולמה גוגל חייבת למחוק עבורו את מה שהוא רוצה להסתיר מעיני הציבור.

האם המטופש אילן טל לא מבין שעכשיו הוא נכנס לרשימה השחורה של גוגל, ועכשיו הם לא ימחמקו לו שום דבר, ויעשו לו את זה דווקא? העורכת דין המטופשת יוספה טפיירו כתבה מגילות, אבל בסופו של דבר הוא גם יחטוף הוצאות, והוא גם יכנס לרשימה השחורה וגוגל לא תמחוק שום דבר. באיזה בית ספר למשפטים למדה הגברת יוספה טפיירו? על פניו נשמעת כמו עוד נוכלת שמוליכה את הלקוח שלה באילוזיות שווא של פתרונות קסם.

מעבר לבעיית הסמכות, שכן גוגל ישראל לא אחראית על מנוע החיפוש של גוגל, הרי הדבר השני שגוגל תטען הוא שיש לצרף את האמא שאת חייה הוא הרס לתיק זה, ושבגללו נהרס הקשר שלה עם הבן שלה. אילן טל לא מספר בכתב תביעתו שהוא שולח בריונים לבית הלקוחות כדי לאיים עליהם לשלם את שכר טרחתו המופרז. הוא גם לא אומר שהוא גובה פי שניים ממה שמותר לו לגבות על פי חוק. אילן טל גם לא מספר שמי שזוכה אצלו בהערכות “חיוביות” הוא מי שמשלם לו בקשיש מהצד. אילן טל גם לא מספר שחוות הדעת שלו ברמת ליגה ז’, טפשיות, ילדותיות, סתמיות ושהמטפלות יעל סגל טרייביש, ריקי פינצי דותן מטורללות ברמות על, שאילו היו מאושפזות באברבנאל, המטפלים שם לא היו מבחינים בינן ובין המטופלים.

כתב תביעה לשון הרע בסך 200,000 ש”ח – ביהמ”ש שלום ת”א ת”א 45773-03-16 ד”ר א. טל מרכז לייעוץ בע”מ ח.פ. 514701408, ד”ר אילן טל תץזץ 027787050, ד”ר יעל סגל טרייביטש ת.ז. 24984668, פרופ’ ריקי פינצי דותן ת.ז. 002053866 כולם ע”י יוספה טפיירו נגד Google Inc, גוגל ישראל בע”מ, קובץ pdf

לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Close
Menu
%d בלוגרים אהבו את זה: