משרד הרווחה ממית את המטופלים שלו – לזכרו של עו”ד אלון וולף ז”ל שהתאבד ערב יום השואה לאחר שעו”ס ענת בנאור ניתקה אותו במשך שנתיים מבתו

thumbnail

סרטון לזכרו של עו”ד אלון וולף ז”ל, אבא שהתאבד בערב יום השואה לאחר שנותק מבתו במשך שנתיים, ללא קביעת הסדרי ראיה. בערב יום השואה, האבא שם קץ לחייו, לאחר שלא יכול היה לעמוד בסבל.

במכתב שהשאיר האב האשים את פקידת הסעד והשופטת איילת גולן תבורי, כאחראיות למותו, בשל התעללות בלתי פוסקת בו, בבתו ובהוריו ניצולי השואה, שלא זוכים לראות את נכדתם במשך שנתיים, והוא לא זוכה לממש את אבהותו במשך שנתיים.

לזכר קורבנות משרד הרווחה.

לניצולי “משרד הרווחה” אין יום זיכרון בלוח השנה, הוא קיים יום- יום כל השנה.

לניצולי “משרד הרווחה” אין מספר סידורי על הידיים. מספר סידורי חקוק בלב.

לניצולי “משרד הרווחה” אין הכרה ממשלתית בקצבת “פעולות איבה”.

לניצולי “משרד הרווחה” קיים חור בלב מידי יום, מידי שנה.

נזכור, ולא נשכח, ולא נסלח…

אלון וולף בהפגנה. חודש אחרי התאבד

אלון קיבל כתב אישום הזוי עליו חתום אלכסנדר ישראילוב, שהעבודה במשטרה הפכה אותו למפלצת.

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: