הוסטל רענן ברחוב שבזי 19 רעננה ממית את המטופלים שלו – התאבד בתליה חוסה הנמצא תחת השגחה של משרד הרווחה בערב יום העצמאות

משרד הרווחה ממית את המטופלים שלו. התאבד בתליה חוסה, שנמצא תחת השגחה של משרד הרווחה בהוסטל רענן הנמצא בבעלות ידיים פרטיות של חברת א.ג. דיור רעננה בע”מ, לאחר שהוזנח וספג התעללות מהמטפלים בהוסטל.

מוסדות הרווחה, נכשלו בהגנה על החוסה במקום לדאוג לרווחת החוסה והתפתחותו התקינה, הם דאגו להורדת עלות החזקתו במוסד תוך הפקרתו להזנחה והתעללות, והתוצאה לא איחרה לבוא. החוסה התאבד בתליה. איש לא היה שם להציל אותו.

למרות שההוסטל נמצא תחת חסות משרד הרווחה ובידיים פרטיות, המועסקים בו הם מתנדבים ארעיים ומתחלפים תדיר, חסרי ניסיון המבצעים ניסויים על גב החוסים.

בניגוד לתגובתה האלימה והבריונית של צפרא דוויק וצמד מרעיה נגד באי כוחם של נפגעי משרד הרווחה, הפעם מילאה החבורה את פיה מים, נוכח התאבדותו של החוסה, כדי לא לפגוע בתעשיית הפשע של הסחר בילדים, חוסים וקשישים.

כמה אירוני, מרוב “טיפולים”, המטופלים מתאבדים.

לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

2 thoughts on “הוסטל רענן ברחוב שבזי 19 רעננה ממית את המטופלים שלו – התאבד בתליה חוסה הנמצא תחת השגחה של משרד הרווחה בערב יום העצמאות

 1. לורי שלום

  אני דייר בא-ג דיור 20 שנה וגר בהוסטל רענן שנתיים וחצי. ההוסטל הוא הבית שלי והדיירים והצוות
  הם המשפחה שלי. החבר שלנו שעשה את הניסיון הנואש הוא יקר לנו וכולנו מתפללים שהוא יבריא.
  מה שכתבת גרם לי לצער נוסף כי בהוסטל שלנו יש צוות מסור שמשגיח עלינו 24 שעות ביום ותמיד
  יש איש צוות שאפשר לגשת אליו בכל מקרה, עם כל בעיה. חברי הצוות תמיד מתייחסים אלי ואל כל
  הדיירים בכבוד ומעודדים אותנו. אנחנו כולנו עובדים מחוץ להוסטל, יוצאים יחד לטיולים וחוגגים יחד
  את כל החגים. מה שכתבת ממש לא נכון, אני מבקש שתוציאי את זה ואשמח אם תבקשי סליחה.
  בברכה
  ש. דייר מתמודד בהוסטל רענן

  תגובת המערכת: בדיקה שערכנו מעלה כי התגובה נכתבה על ידי מנהל ההוסטל, שיש לו דם על הידיים. הדייר התאבד ולכן הוא לא יוכל לחזור לחיים. תחיית המתים עדיין לא קיימת בימינו. מי שצריך להתנצל זה מנהל ההוסטל שחוסך בהוצאות על חשבון הדיירים האומללים ומוציא תגובות שקריות ועלובות, הנחזות להיות בשם דיירים מוחלשים, המסוממים דרך קבע, ואין להם גישה לאינטרנט והפעם האחרונה שיצאו לטיול היה בשנת 2008, כשההורים שלהם התבקשו לסייע במימון.
  התגובה יצאה מכתובת IP: 89.139.139.122

 2. אני לא מכיר את הכותבת. אבל אני כן מכיר את ההוסטל ואת צוות ההוסטל. צר לי על ההתאבדות ואני מקווה שהדייר יצא מזה אבל אני מבקש לפרגן לצוות ההוסטל ולמנהלת כמנהל מחלקת מתנדבים בעיריית רעננה אני עובד באופן שוטף הן עם הדיירים ועם צוות ההוסטל ואני מתרשם לחיוב מהמקום ומהצוות. צר לי שהגברת החליטה להשתחל בצוות דווקא בימים קשים שעוברים על הדיירים ועל הצוות. אני מבקש לחזק את ידם. דורון בכר עירית רעננה

  תגובת המערכת: הדייר מת. איך הוא יצא מזה? התגובה שלך כעובד עיריה אומרת הכל, טיוח וחוסר איכפתיות לחיי אדם.

Comments are closed.

Close
Menu
%d בלוגרים אהבו את זה: