עמי קובו (רמלה) מרשיע רופא מונאל רורליך שזייף חוות דעת לביטוח הלאומי תמורת 2,500 ש"ח ת"פ 22928-08-15 פרקליטות מחוז מרכז נ' מונאל רורליך

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-4Gj

התופעה הזו שרופאים, פסיכיאטרים ושאר מומחים למינהם לוקחים שוחד וכותבים חוות דעת שקריות תמיד חולפת מתחת לראדאר וכמעט אי אפשר להוכיח אותה. בבתי המשפט למשפחה המומחים האלה נחשבים אלים, שאסור לגעת בהם אסור לשאול אותם שאלות, וכל מה שמותר זה כמה שאלות על הדו”ח שכתבו, ואז הם חוזרים כמו תוכי על מה שכתוב בדו”ח. אי אפשר לשאול אותם אפילו מה הניסיון שלהם, בכמה תיקים נדחתה חוות הדעת שלהם, או האם יש נגדם תלונות משמעתיות פתוחות.

בתי המשפט מצאו טריק חדש, להעלים את שמות המומחים מפסקי הדין. כך יוצא שהמומחה, גם אם הוא שקרן ונוכל, יוצא נקי מכל הסיפור, ואי אפשר לעקוב אחרי כל הפשלות שלהם.

לפנינו הרשעה של אחד המומחים הללו, “אקדח להשכיר”. שמו מונאל רורליך. הוא כתב חוות דעת שקרית בלי לבדוק בכלל את המטופל. גבה 2,500 ש”ח. הוא הודה. הרופא התעסוקתי מונאל רורליך נידון ל- 350 שעות של”צת”פ 22928-08-15 פרקליטות מחוז מרכז – פלילי נ’ רורליך – פסקדין. רורליך קיבל חות דעת מעולה של שירות המבחן וביקש שלא להרשיע אותו. השופט עמי קובו ציטט את הלכת אסנת אלון לאופר, שופטת המשפחה מב”ש שריגלה אחרי המאהב שלה ועשתה לו סצנות קנאה פליליות. נקבע שלמרות רום מעמדה, אי אפשר שלא להרשיע אותה. גם אדון רורליך הורשע, אבל יקבל עבודות שירות מצומצמות. הוא הרי עדיין בשר מבשרה של האליטה.

בתמונה: הרופא הצרפתי מונל רורליך

הרופא הצרפתי מונל רורליך

00010002000300040005000600070008000900100011

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.