הפסד צורב לתובעת המשטרה מאיה בוצר: גלית ציגלר זיכתה אסיר שהואשם באיום לחתוך סוהרים שהכניסו אותו לתא החללית ת”פ 22876-06-14 מדינת ישראל נ’ יעקב מרמור (עציר)

thumbnail

לפנינו הכרעת דין המזכה אסיר, אשר הואשם על ידי הסוהרים בכך שאיים עליהם שיפתח להם את הראש, בגרסאות שונות. השופטת גלית ציגלר מצאה שהתביעה לא הוכיחה את האיומים, שכן הסוהרים פשוט שיקרו, וכל אחד המציא גרסה משלו, שלא התיישבה עם הגרסאות של האחרים.  נראה שהסוהרים חברו ביחד להמציא עלילת דם נגד האסיר. כמו כן לטענתם האירוע צולם, אולם מאיה בוצר, התובעת המשטרתית סירבה להגיש את צילומי המצלמה. מדוע בכלל מאיה בוצר מגישה כתבי אישום ללא בדיקה מעמיקה של הראיות וגרסאות המתלוננים?

מדובר באסיר שהסוהרים רצו להעניש את יעקב מרמור (עציר) שנשלח כענישה לצינוק ולשלוח אותו לתא החללית. הסוהרים טענו שהוא איים שיפתח להם את הראש, ישבור להם את הראש והפרצוף, יחתוך את הפרצוף, וכולי וכולי.  את האסיר ייצגה בהצלחה מרובה עוה”ד סיוון חיימוב מהסנגוריה הציבורית.

%d7%a6%d7%95

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: