Welfare Police

053-3588188

Welfare journalist

lorish69@gmail.com

התאבד אב גרוש קובי קראוס מדען פיסיקה לאחר שהשופטת רבקה מקייס סירבה לקבוע לו הסדרי ראייה עם ילדיו

התאבד אב גרוש קובי קראוס מדען פיסיקה לאחר שהשופטת רבקה מקייס סירבה לקבוע לו הסדרי ראייה עם ילדיו post thumbnail image

עוד אב גרוש התאבד: קובי קראוס Kobi Kraus. הטריגר להתאבדות: שופטת המשפחה רבקה מקייס. האבא השאיר מכתב התאבדות בו האשים את גרושתו ואת השופטת רבקה מקייס. “רצחת אותי” הוא כתב על רבקה מקייס בדקותיו האחרונות. השאיר אחריו 4 ילדים יתומים.

קובי קראוס ז"ל

האבא קובי קראוס היה מדען מבריק, PhD מלח הארץ, אחד המוחות המבריקים ביותר ב-Holon Institute of Technology, שפרסם 14 מאמרים אקדמיים מוערכים ביותר המצוטטים בהרחבה בקהילה האקדמית של הפיסיקאים. בשנים 2013-2014 הירצה כפוסק דוקטורנט באוניברסיטת בר אילן. בין השנים 2004 עד 2008 עבד ברפאל, ופיתח אלגוריתמים לעיבוד מידע במערכות הגנה. למד במכון וייצמן ובטכניון. על כל תאריו האקדמיים קיבל “סומה קום לאודה”.

המוח המבריק הזה לא יכול היה לסבול את הסבל שהשופטת רבקה מקייס גרמה לו. הוא החליט להתאבד. https://www.researchgate.net/profile/Kobi_Kraus

 לפרופיל בלינקדאין: https://il.linkedin.com/in/kobi-kraus-476ab0b6

 כך כתב בפרופיל על עצמו:

The one thing that I do the best, and love the most is: Taking a real-life problem, modeling it mathematically, and solving it.  The more fundamental the problem is – the better.  The more creative and innovative the solution is – the best.

הנה המדען שאהב לפצח אתגרים בתחום המדע, לא הצליח לפצח את סודות ההתמודדות עם בתי המשפט למשפחה בישראל. לזה אין פיתרון. גבר באשר הוא גבר שנכנס לאולמה של רבקה מקייס הופך מייד למסוכן פטריאכלי בפוטנציה. אין לו סיכוי. מקייס מתייחסת אליו כאילו נתפס והובא בפניה אייכמן בכבודו ובעצמו.

אחד כמו קובי קראוס היה צריך פשוט להציל את חייו, לקום ולברוח מהארץ. רבים עשו זאת ואכן יש חיים טובים בחוץ לארץ. מי שנשאר בארץ אחת דינו: התעללות ביסורים קשים. כך חרצה את דינו רבקה מקייס, והוציאה לפועל את דינה. וזו התוצאה:

מודעת אבל קובי קראוס

להלן כמה ממאמריו של קובי קראוס בתחום הפיסיקה. ככה ישראל מאבדת את מיטב בניה. המתאבד היה מהיהדות הסרוגה של בנט, אילת שקד ושולי מועלם. לילדיו נאמר: היהדות של אביכם לא הגנה עליו מפני המוות. להיפך, היהדות של אביכם היא זו שהובילה אותו היישר לזרועות המוות.

Quasiperiodicity and topology transcend dimensions
Topological Pumping over a Photonic Fibonacci Quasicrystal
Four-Dimensional Quantum Hall Effect in a Two-Dimensional Quasicrystal
Enhanced compressibility due to repulsive interaction in the Harper model
Comment on “Topological equivalence of crystal and quasicrystal band structures”
Observation of Topological Phase Transitions in Photonic Quasicrystals
Strong side of weak topological insulators
Topological Equivalence between the Fibonacci Quasicrystal and the Harper Model
Experimental Observation of Topological States and Adiabatic Pumping in 1D Photonic Quasicrystals
Topological States and Adiabatic Pumping in Quasicrystals
Majorana fermions on a disordered triangular lattice
Determining topological order from a local ground state correlation function
Majorana fermions of a two-dimensional p_ {x}+ ip_ {y} superconductor

בתמונה: יעקב קראוס יושב משמאל, יחד עם עודד זילברברג, יואב להיני, זוהר רינגל, ומור ורבין.

%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa-%d7%a7%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1 %d7%a7%d7%95%d7%91%d7%99-%d7%a7%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%95

הטריגר למוות: רבקה מקייס

בלעדי: פרשת ‘השופטת הנוקמת’מחדל בבתי המשפט לענייני משפחה: השופטת בתיק הגירושין שימשה …השופטת העבירה את הטיפול בלקוחה לבעלה, וזה הורשע בבית הדין …השופטת רבקה מקייס – קצת מידע על קורות החיים “המוסתרים” …הגברים נגד השופטת רבקה מקייס – Nrg

כמה מילים על מקייס משנת 2008.

50 אבות גרושים או בהליכים גירושין יוצאים נגד שופטת בית המשפט לענייני משפחה בכפר סבא, רבקה מקייס. לטענתם השופטת מעכבת  דיונים בנושאי משמורת על הילדים, ונוהגת בקשיחות כלפי גברים במהלך הדיונים.  “כאשר אני מגיע לדיון בפני השופטת מקייס, מצמידים לי מיד שומר אחד שיושב לידי ומסתכל על כל התנועות שלי”, מספר אחד המתלוננים אורי עין צור.  “אני מרגיש מאוים על לא עוול בכפי. שאלתי את עורך הדין שלי מה זה אמור להביע, והוא השיב שהמטרה היא להפחית את הסיכון לגילויי אלימות. להרגשתי, היא רוצה להשפיל את הגברים שמגיעים אליה. במקום לעזור, אני מרגיש שהמערכת כולה מתנכלת לי”. מוסיף עין צור. “היא לוקחת את הזמן ומגבילה במספר העדים” טוען מתלונן נוסף, ניב עמית, “אם יש לי חמישה עדים, היא תתיר לי להביא רק שניים”. מהנהלת בתי המשפט נמסר בתגובה: “התלונות שהוגשו בעניין השופטת מקייס נבדקו על ידי הנהלת בתי המשפט ונציבת תלונות הציבור על שופטים ולא נמצא בהן ממש”. “החלטות שיפוטיות נתונות לביקורת של ערכאת הערעור ויש להצטער על כך שגורמים המעורבים בתיק בוחרים להתנהל בדרך בלתי ראויה כנגד שופטת הממלאת את תפקידה השיפוטי”.

הפגנה נגד רבקה מקייס בלשכת עורכי הדין | הקואליציה למען הילדים, היהלומן טען: אני מרוויח 9,000 שקל – וחייב 6,500 שקל מזונות

השופטת רבקה מקייס

השופטת רבקה מקייס. סגרה עוד תיק בהצלחה.

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,