שמאי בקר מכר נשמתו עבור קרדיט בהנהלה. הרשיע אזרח שקרא לשוטר “כלב נאצי” ו”אייכמן” ת”פ 45817-04-15 מדינת ישראל נ’ מרדכי ירחי

לפנינו הכרעת דין לקקנית מעוררת קבס וחלחלה של השופט שמאי בקר. במקום לזכות נאשם, שמאי בקר מרשיע. היה מצופה שיגלה שיקול דעת נורמלי, ויעיף את כתב האישום המיותר הזה לכל הרוחות.

שוטר בשם מרקוביץ, יצא לרחוב לצוד לו קורבנות כדי לרשום להם דוח. השוטר מצא אזרח מסכן והתעלק עליו. לטענתו של השוטר האזרח קרא לו “כלב נאצי” ו”אייכמן”. בהכרעת הדין שמאי בקר מביע זעזוע מהביטויים כאילו שמע אותם בפעם הראשונה, וכאילו הוא נערה בתולה המזדעזעת בפעם הראשונה שהיא רואה איבר מין זכרי. נו באמת. על כאלה שטויות פותחים כתב אישום ומטרידים את כל המערכת? הבן אדם חטף דוח כספי. זה לא מספיק? צריך להכתים ולהעניש את כל האזרחים? לבזבז זמן בבית המשפט, זמן של שוטרים, זמן של פרקליטים וסנגורים על השטויות האלה?

אז נניח שהאזרח אמר לשוטר שהוא כלב נאצי ואייכמן. אז מה? קרה משהו לשוטר? הוא באמת נעלב? השוטר מרקוביץ יודע שתפקידו הוא להתעלק על תושבים מסכנים ולמלא מכסה יומית של דוחות.

השוטר מרקוביץ מבצע תפקיד של מישטור אזרחים כדי לחלוב מהם כסף לממן את המושחתים ששולטים על המדינה, ולכך התכוון האזרח מרדכי ירחי באמירות “כלב נאצי” ו”אייכמן”.

רק לצורך ההשוואה, מכללת “בצלאל” ברמת-גן, איפשרה תליית כרזות המשוות בין  בנימין נתניהו להיטלר. האם הפרקליטות יגישו כתב אישום על הסטודנטית השמאלנית שהשוותה את בנימין נתניהו לאדולף היטלר? התשובה ברורה. בוודאי שלא. במדינת ישראל יש חופש ביטוי, או נכון יותר חופש לשמאלנים. אתרע מזלו הרע של האזרח מרדכי ירחי, שהוא ימני, עם שם מזרחי, והתוצאה היא הרשעה.

את כתב האישום הגישה הפרקליטה עו”ד תמר בר זוהר. כמה חבל שהחזירו את שמאי בקר למערכת המשפט. עם דעות חשוכות כמו שלו, עדיף שישאר בבית.

לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

השאר תגובה

Close
Menu
%d בלוגרים אהבו את זה: