עו”ס פתחיה אגאבריה מנהלת לשכת רווחה אום אל פאחם איימה לחטוף ילד ויריות נורו לעבר הלשכה. איגוד העו”ס משביתים את הלשכה ביום ראשון עד להודעה חדשה

thumbnail

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-8Ij

כל הכבוד לתושבי אום אל פאחם: בעקבות ירי לעבר לשכת הרווחה באום אל פאחם: העובדים הסוציאליים ישבתו ….  עודכן 15/12/2016 נכתב ע”י מיה איידן:  העובדים הסוציאליים הודיעו כי הם ישביתו את שירותי הרווחה ברחבי הארץ, בהם קבלת קהל וקיום ועדות טיפול שונות, וזאת לאחר שלפני יומיים יריות נורו לעבר לשכת הרווחה באום אל פאחם, יריות שכוונו למנהלת המחלקה במקום. שירותי הרווחה בעיר ישבתו עד להודעה החדשה”.

איגוד העובדים הסוציאליים הודיע היום (חמישי) כי בכוונתו להשבית את שירותי הרווחה ברחבי הארץ ביום ראשון לאחר שיריות שמחה נורו לעבר עובדת סוציאליתהאירוע התרחש בליל שלישי האחרון, כשיריות נורו על לשכת הרווחה באום אל פאחם, שכוונו אל מנהלת המחלקה פתחיה אגאבריה. רק לפני מספר חודשים נורו יריות על רכבה של עובדת סוציאלית אחרת במקום. ynet אום אל-פחם: 30 כדורים למכונית העו”סית – חדשות

מספר כדורים חוררו את המכונית של העו”ס

עו”ס אורנה אורבך‏ התלוננה כי הערבים לא מודים לעו”סיות שמטפלות בהן על הטיפול.  

ועל כך כותבת הפעילה החברתית, נחמה דר:

עו”ס אורנה אורבך

🙂 🙂 קיבלנו יום חופשי מחטיפות ביום א הקרוב. 🙂 🙂  @@ א ו ש ר @@  וחזרה לתמונה אורנה אורבך עוסית כותבת:
“ציבור שפוגע במי שמנסה לעזור לו מדהים”.

ותרשי לי לענות לך גברת בעלת שכל של ציפור.  בואי ננסה משהו. אני אבוא לקחת לך את הילדים חמושה בשודדים אופס סליחה בשוטרים. ואחר כך תנשקי לי את היד ותגידי לי תודה? מה את אומרת גברת עובדת סוציאלית מצויה ובזויה? בואי נעשה עוד ניסוי קטן: תמשכו את השביתה לשנה. מבטיחה לך שאף עוסית לא תצטרך שומרים בכניסה ותוכלו לטייל בקניון חופשי ואף אחד לא יחשוב אפילו להעליב אתכן. אל תעזרו לנו. שחררו אותנו מעונשכם ומהסחר בילדינו. איזה מהניסויים את בוחרת גברת עוסית מדופלמת?

אם בחרת בניסוי השני נוכל לבדוק בסוף השנה את האפשרות שתקבלו כולכם פנסיה מוקדמת ותשמיכו לחגוג ואנחנו נוכל לגדל את ילדינו בלי אימת הרווחה וחשש מפני עו”סים אטומים מתנשאים ודוחים כמוך. *עוד “פנינים” מבית היוצר של אורנה אורבך תוכלו למצוא בקיר שלה אם לא נחסמתם כמוני או בלינק הזה:

https://www.facebook.com/orna.orbach.3

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: