הפסד צורב לעו”ד נילי ארז סורוקר יועמ”ש עירית נתניה שאישרה לעיריה לגנוב מתושביה 2.4 מיליון ש”ח וריבית דריבית ת”צ 52342-07-11 תומר גלבוע נגד עיריית נתניה

thumbnail

עו”ד נילי ארז סורוקר Nili Erez, חלבנית הכספים של עיריית נתניה עובדת כיועצת משפטית בעירייה חטפה שטוזה מבית המשפט. מסתבר שיועצת משפטית זו אישרה לחלוב מאזרחי העיר נתניה ריבית דריבית שלא כדין, וכל זאת כדי שבכירי העיריה ועובדיה יוכלו לחלוב לעצמם משכורות נאות. בתקופת כהונתה של הנ”ל ראש העיריה עו”ס מרים פיירברג איכר, ביצעה על פי חשדות המשטרה שורה של עבירות מרמה ושוחד, ונילי ארז סורוקר לא עצרה אותה.

נילי ארז סורוקר. תמונה: פייסבוק
נילי ארז סורוקר. תמונה: פייסבוק

בעיריות חושבים איך לחלוב את התושבים, ואיך להוציא כסף מהתושבים. לזה הם קוראים שירות לאזרח. הנה דוגמא לשחיתות מוניציפלית, עו”ד נילי ארז סורוקר אישרה לעיריית נתניה לגנוב מאזרחיה לא פחות מ 2.4 מיליון שקל, שהיו צריכים להישאר אצל התושבים.

המחלקה המשפטית בעיריית נתניה מורכבת מנשים בלבד: נילי ארז (סורוקר), היועצת המשפטית לעירייה, רומית סמסון, המשנה ליועצת המשפטית, שולה רגב, רינת טוב-כהן, מיכל מלמד, רוני דורון איטח, עידית פלד, רות גרונדמן, נעמה טל דלמאי, אודליה יוסוביץ וייס, ומזכירות:  שרי בוקשיש, ריקי כחלון, אורית פרץ, שלומית פרהדיאן, ושרי פלאח. יש שם רק גבר אחד, בעז שמעוני.  סך הכל 10 עורכות דין, 5 מזכירות וסמרטוט גברי אחד בעז שמעוני. בקיצור, קן צרעות פמיניסטי.

כל כך הרבה נשים מנהלות מחלקה משפטית, וכל מה שמעניין אותן זה איך לעשוק את תושבי העיר, איך להוציא כסף, איך לממן את הג’ובים שלהן שמתחיל ב- 9:00 בבוקר ומסתיים ב 12:30 בצהריים. איפה החמלה הנשית שהפמיניסטיות מדברות עליה?, איפה הפציפיזם הנשי ששדולת הנשים מהללת? הנה נתנו לנשים להתלבש על המחלקה המשפטית של נתניה, וראו מה קורה: הן גונבות את הציבור, ונותנות לראש העיר, העו”ס לשעבר מרים פיירברג איכר, לעשות מה שבא לה, לקחת מעטפות שוחד ולעשות כיף.

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: