השופטת רקפת מוהר סגל מפעילה את דוקטרינת הבטלות היחסית כדי לדפוק אזרחים – חובת שימוע רטרואקטיבית ת”פ 24279-04-15 מדינת ישראל נ’ טארק אעלימי

השופטת רקפת מוהר סגל מפעילה את דוקטרינת הבטלות היחסית כדי לדפוק אזרחים – חובת שימוע רטרואקטיבית ת”פ 24279-04-15 מדינת ישראל נ’ טארק אעלימי

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-9bU

מדובר בערבי שנתפש עם נשק, וזו עבירה בטחונית, ואין הנאשם זכאי למידת הרחמים. סנגורו טוען כי יש לבטל את כתב האישום בגלל שהפרקליטות לא הזמינה אותו לשימוע. זהו מחדל המצדיק ביטול כתב האישום. לאזרח יש הרי זכות להופיע בפני הפרקליטות ולשכנע אותם שאינו אשם, או שחלה טעות, או להעלות כל טענת הגנה אחרת. כל המיוחסים שעומדים לדין מקבלים שימוע. כשמדובר באזרחים מהשורה, הפרקליטות מצפצפת.

כמו שמצופה מהפרקליטות, אלה משקרים ללא הכרה ששלחו מכתב, שהעו”ד לא התקשר, שהמכתב הלך לאיבוד, ועוד כל מיני שקרים הטיפוסיים לפרקליטות, להאשים את הנאשם, ולא לקחת אחריות על המחדל.

במדינה נורמלית יש כללים: האזרח לא קיבל את הזכות שמגיעה לו? כתב האישום צריך להיות מבוטל. אבל במדינת ישראל השופטים תמיד יודעים איך לדפוק את האזרח. לקומבינה הזו קוראים “בטלות יחסית”. פירושו של דבר שבמקום לבטל את כתב האישום, אומרים שהבטלות היא “יחסית”, כלומר יש בטלות אבל התוצאה הסופית היא שאין בטלות. ועם הקומבינות הללו האזרחים צריכים להתמודד. בטלות שהיא לא בטלות, רק בגלל שממציאים מונח חדש “בטלות יחסית”.

השופטת רקפת מוהר סגל

איך הציבור צריך להאמין לשופטים, אם לכל דבר יש להם קומבינה עוקפת חוק, שמאפשרת להם להכשיר שרצים? למה שופטי ישראל לא הבינו עד היום שאם הם ימשיכו להכשיר את מחדלי הפרקליטות, הפרקליטות לא תלמד לקח, והפרקליטות תמשיך לצפצף על זכויות האזרחים?

רקפת מוהר סגל לא משתנה. היא עצמה הייתה פרקליטה בשירות המדינה, והיא עצמה עשתה את כל התעלולים הידועים: הפללות שווא, שקרים, הסתרת חומרי חקירה, העלמת ראיות, בידוי ראיות, ניפוח מקרים מעבר לכל פרופורציה וכו’.

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.

2 thoughts on “השופטת רקפת מוהר סגל מפעילה את דוקטרינת הבטלות היחסית כדי לדפוק אזרחים – חובת שימוע רטרואקטיבית ת”פ 24279-04-15 מדינת ישראל נ’ טארק אעלימי

  1. פשוט מלים כדורבנות…הרי ידוע ששופטים מקבלים את המנוי על מגש של כסף כמו הגב’ הגב’ רקפת סגל מוהר ולא בכדי מפריחה החלטות ופסקי דין תמוהים.
    לו הייתה מערכת נבונה , הרי לא היו ממנים אותה לתפקיד שופטת ומשאירים אותה פרקליטה “קטנה” ולאו דווקא שופטת שכל החלטותיה התמוהות והבלתי חוקיות.
    מי שנפגע מאותה שופטת בל יתתייאש , נהפוכו , יש להציג את “הפגיעה ” בפני ערכאות נבונות ומתחשבות.
    זו דעתי …

  2. שכחתי להזכיר שכל התלונות נגד רקפת זוכר סגל לא מצאו אוזן קשבת אצל הממונה על תלונו נגד שופטים ולדעתי הוא וצוותו חיים בהנאה מרובה מהכספים של אזרחי ישראל ולא מוצאים זמן לבדוק את השערוריות השיפוטיות שלה..הרי מי יבדוק? ולמה ?
    מערכת משפט חולה מאוד …

כתיבת תגובה