הפסד צורב לפרקליטה עו”ד מיכל בן דוד: תפרה תיק תקיפה לאזרח ששוטרי רמלה חישמלוהו בטייזר בגלל וודקה ת”פ 51991-05-14 משטרת ישראל תביעות שלוחת רמלה נ’ אלכסנדר רסקין

thumbnail

הפסד צורב לפרקליטה מיכל בן דוד Michal Ben David  משלוחת תביעות רמלה. השופטת רבקה גלט זיכתה נאשם אשר הפרקליטה ניסתה לתפור לו תיק תקיפת שוטרים והפרעה לשוטרים במילוי תפקידם, כאשר למעשה שוטרי רמלה הם האלימים אשר נטפלו אליו בלי סיבה וחישמלו אותו בטייזר. סתם.

נראה  שהשוטרים ברמלה כל כך משועממים ואין להם מה לעשות, שהם יוצאים לשוטט בלילה כדי לשפוך למבוגרים כוסות אלכוהול. ממש שיטור למופת, וממש ניצול מעולה של משאבי המשטרה. במקרה זה בכלל בקבוק האלכוהול היה סגור, כך שלא הייתה שתיית אלכוהול בפרהסיה. ואנו שואלים, זה באמת מה שהמשטרה מצאה לעצמה להתעסק? לחשמל בטייזר אזרחים עם בקבוקי וודקה? אלו העבריינים הגדולים בכל רמלה שהפרקליטה מיכל בן דוד תופסת? על כאלה שקרים היא תופרת כתבי אישום?

השופטת קבעה כבר בתחילת פסק הדין:

“זהו עוד אחד מבין אותם אירועים מיותרים, שהם תוצאת המפגש בין גורמי האכיפה לבין האזרח הפשוט, וניתן היה למנעם אילו הקפידו השוטרים לפעול על פי הדין וההנחיות המחייבות אותם. ההתרשמות היא כי ניתן היה לצפות מן השוטרים ליתר רגישות, במגעם עם הנאשם, שאינו אדם צעיר, וברור היה שאינו דובר עברית על בוריה. בעצם, המדובר באירוע שהתגלגל והסלים ללא כל שורש עברייני שהיה בו כדי להצדיק התערבות המשטרה מלכתחילה”.

השוטרים האלימים גנטו סאלם ואלמו בלאי, אתיופים, הפכו לחיות אדם, ברגע שניתנה להם עמדת כח.

פסק דין ת”פ 51991-05-14 משטרת ישראל תביעות שלוחת רמלה נ’ אלכסנדר רסקין, רבקה גלט זיכתה מעבית איום על שוטרים ותקיפתם וקביעה ללא הרשעה כי הנאשם הפריע לשוטר במילוי תפקידו, קובץ pdf

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: