משפחתו של הרוצח נדב סלע קוראת להפסיק מסע הכפשות המתנהל כנגדם בתקשורת

thumbnail

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-9SW

משפחת סלע, שבנם רצח באכזריות בלתי נתפסת את רעייתו, שני ילדיו ובן השכנים, הותיר יישוב שלם המומים מדרך התנהלותו, פעולותיו ושקריו, מפיצים מכתב הזוי, בו הם מבקשים “רחמים” מהציבור, ומבקשים כי התקשורת תניח להם להתמודד עם השכול ושברון הלב.

היה ניתן להאמין למשפחה, אלמלא תמכו בבנם הרוצח המתועב, אלא שפיהם ולבם אינם שווים. במכתב המשפחה הם כותבים “בבוא היום ועת הדברים יתבהרו, תעביר המשפחה פרטים ונתונים שיכול ויהא בהם כדי לעמוד על מצבו של בנם נדב”. במקביל, בנם הרוצח, טען היום כי הוא “חתול“, בבית המשפט, על מנת לחמוק מעונש מאסר עולם המצפה לו. רוצח משפחתו ממגדל בבית המשפט: “אני חתול”

משפחת הרוצח למעשה אומרת, כי היא תשלה מתוך שלל גרסאותיו השקריות של הרוצח המתחזה לחתול, גרסה נוחה לרצח האישה והילדים, על רקע “מצבו הנפשי” של הרוצח. אלא שמשפחת כרסנטי, היטיבה לתאר את תכנון הרצח מבעוד מועד, וסיפרו כיצד הרוצח תכנן את הרגע המכונן, כשהוא מחכה שאבא של דור לא ישהה בבית, בעת שביצע את מעשיו המחרידים.

קשה למצוא דוגמה מובהקת יותר למלאכה עיתונאית ראויה מאשר סיקור פרשה מזעזעת זו. צפו בסרטון של כתבת Ynet, צילום: עידו ארז

נדב סלע מהישוב מגדל רצח את אשתו דור סלע והילדים בנימין ויוסף. השופט ניר מישורי לב טוב “אסור לעם לדעת פרטים”

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם. למרבה הצער לורי שם טוב לא הצליחה להשיב את ילדיה מזרועות הרווחה, כי סומנה על ידי המערכת.
Back To Top
%d בלוגרים אהבו את זה: