אוגוסט 2017 – פרשת מעצר הפעילים החברתיים מוטי לייבל, לורי שם טוב, ועו”ד צבי זר למשך חודשים ארוכים עקב פרסמוים פוגעניים ברשת.

מוטי לייבל , לורי שם טוב ועו”ד צבי זר הינם פעילים חברתיים למען אוכלוסיות מוחלשות בעיקר נפגעות משרד הרווחה נעצרו והואשמו בפרסומים פוגעניים על עובדי ציבור ואנשי כוח בתחום הרווחה.

אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

One thought on “פלייליסט – פרשת הבלוגרים

  1. ממעקב אחר לורי שם טוב ברצוני להודיע כי כל מעשיה היו מתוך מצוקה נוראה שנגרמה עקב מעשים של רשויות החוק – שופטים ועו”ס – ומתוך תחושה נוראה של מצוקה וחוסר אונים פנתה לדרך היחידה שיכלה להשיב מלחמה שערה. אפשר שנסחפה אבל אני רואה בה אשה אצילית ואומללה שנרדפה על ידי המערכת וממשיכה להירדף באכזריות יוצאת דופן.
    אשמח לקבל פרטים היכן וכיצד ניתן לתרום לה במצבה כיום
    תודה

Comments are closed.

Close
Menu
Social profiles
%d בלוגרים אהבו את זה: