ביהמ”ש עליון הפחית לקרינה בריל מאסר עולם על רצח שני ילדיה, כך שבסך הכל היא תרצה 20 שנות מאסר ע”פ 411/16

השופטים עוזי פוגלמן, אלרון ועופר גרוסקופף הפחיתו לקרינה בריל, עונש מאסר עולם על רצח שני ילדיה (איגור ומריה) בפרשה מזעזעת מחודש ספטמבר 2013, כך שבסך הכל קרינה בריל תרצה 20 שנות מאסר. הפסיכיאטר שבדק את קרינה בריל, קבע כי בעת רצח הילדים, לא היתה כשירה לעמוד למשפט אולם היא כשירה לעמוד לדין. קרינה עצמה, טענה כי איבדה את שפיותה, ניסתה להתאבד וחששה שהרווחה תיקח ממנה את ילדיה.

ב- 13/5/14 ילדה קרינה, תינוק, והוא הועבר למשמורת אביו פליקס, המתגורר בשוויץ. האבא הגיע במיוחד לארץ לצורך הלידה, והוא תומך באמא, ומפקיד לה מידי חודש 2000 ש”ח המגיעים לחשבון הקנטינה שלה בכלא נווה תרצה.

קרינה בריל וילדיה איגור ומרים ז"ל
קרינה בריל וילדיה איגור ומריה ז”ל
בבית המשפט העליון בשבתו כבית משפט לערעורים פליליים
ע”פ  411/16  
לפני:   כבוד השופט ע’ פוגלמן  
  כבוד השופט י’ אלרון  
  כבוד השופט ע’ גרוסקופף  
המערערת: קרינה בריל
  נ  ג  ד
המשיבה: מדינת ישראל
הודעה מוסכמת מטעם הצדדים
בשם המערערת: עו”ד ודים שגב; עו”ד אריאל הרמן
בשם המשיבה: עו”ד שגיא אופיר
פסק-דין

           לאחר ששמענו את טיעוני הצדדים במלואם, במהלך שני דיונים שנערכו בפנינו, ובעקבות הערות בית המשפט, הגיעו באי-כוח הצדדים להסכמה, לפיה ייקבע שעל המערערת יחול סעיף 300א(א) לחוק העונשין, התשל”ז-1977 והיא תורשע על פיו. תחת העונש שהוטל על המערערת בבית המשפט המחוזי יוטלו עליה שני עונשי מאסר של 20 שנים, שירוצו בחופף, ויימנו מיום מעצרה, 16.9.2013.

           לאחר ששקלנו בדבר החלטנו לתת תוקף להסכמה האמורה.

           הערעור מתקבל אפוא, במובן זה שעונשה של המערערת יופחת לשני עונשי מאסר של 20 שנה שירוצו בחופף.

‏           ניתן היום, כ”ו ניסן, תשע”ט (1.5.2019).

ש ו פ ט ש ו פ ט ש ו פ ט
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Close
Menu
Social profiles
%d בלוגרים אהבו את זה: