הנשיאה אסתר חיות מגנה על דור ילדי החונטה: העברת תיק תעבורה של עבריין תנועה דורון טוקר מירושלים לביהמ”ש שלום ת”א: העבריין הוא בנה של השופטת חוי טוקר בש”פ 4907/19

השופטת חוי טוקר. בנה דורון טוקר עבריין תנועה. יופי של חינוך גברת טוקר

נשיאת בית משפט עליון נוהגת איפה ואיפה בילדי החונטה בשיטת “שמור לי ואשמור לך”. בנה של שופטת השלום חוי טוקר, עבריין תנועה, ענייניו הועברו לביהמ”ש שלום לתעבורה בת”א, לכאורה, על מנת למנוע לזות שפתיים בטענה, כי השופטים בירושלים כל כך מושחתים שאינם יכולים לשפוט את בנה של חברתם דין צדק. לפיכך, עבריין התנועה דורון טוקר, ישפט בביהמ”ש לתעבורה ת”א, שם יזכה לפריבילגיה השמורה לעבריינים במעמדו: קנס ואזהרה. כך משמרים את דור שימור לקוחות ילדי החונטה. יופי של חינוך דוסי.

דורון טוקר נמצא בפייסבוק: https://www.facebook.com/profile.php?id=100019061162150

דורון טוקר. תמונה: פייסבוק. זכה למתנת חינם בהיותו בנה של שופט. ענייניו ידונו בביהמ”ש לתעבורה ת”א, שם יקבל קנס במקום כלא
בית המשפט העליון
בש”פ  4907/19
לפני:   כבוד הנשיאה א’ חיות
המאשימה בתיק (תעבורה י-ם) 8864-07-19:   מדינת ישראל
  נ  ג  ד
הנאשם בתיק (תעבורה י-ם) 8864-07-19:   דורון טוקר
העברת מקום דיון   תגובת הנאשם מיום 31.7.2019   תגובת המאשימה מיום 4.8.2019

בשם המאשימה בתיק (תעבורה

י-ם) 8864-07-19:                 עו”ד רחל מטר 

בשם הנאשם בתיק (תעבורה

י-ם) 8864-07-19:                 בעצמו

החלטה

1.            נשיא בתי משפט השלום במחוז ירושלים, השופט א’ חן, הביא לידיעתי כי הנאשם בהליך שבכותרת, שנפתח בבית משפט השלום לתעבורה בירושלים, הוא בנה של שופטת המכהנת בבית משפט השלום בעיר. בהתאם להחלטה מיום 21.7.2019 הודיעה המאשימה כי היא סבורה שטעמים של שמירה על מראית פני הצדק מצדיקים את העברת ההליך לבית משפט שלום לתעבורה במחוז שיפוט אחר ומבקשת כי הוא יועבר לבית משפט השלום לתעבורה בתל אביב-יפו. הנאשם הודיע כי הוא מותיר את הסוגיה לשיקול דעתו של בית המשפט.

בנסיבות העניין, מטעמים של שמירה על מראית פני הצדק ובשים לב לעמדת הצדדים, אני מורה כי הדיון בתת”ע (תעבורה י-ם) 8864-07-19 יעבור לבית משפט השלום לתעבורה בתל אביב-יפו.

           ניתנה היום, ‏ד’ באב התשע”ט (‏5.8.2019).

     ה נ ש י א ה
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Close
Menu
Social profiles
%d בלוגרים אהבו את זה: