אבא ביחד עם זוגתו מנישואיו השניים ובתו תבעו את הבת הביולוגית מהנישואין הראשונים 3 תביעות לשון הרע בסך מיליון וחצי ש”ח לשון – ביהמ”ש קבע 35 אלף ש”ח ל-3 התביעות תמ”ש 11171-09-15

אבא ביחד עם זוגתו מנישואיו השניים ובתו תבעו את הבת הביולוגית מהנישואין הראשונים 3 תביעות לשון הרע בסך מיליון וחצי ש”ח לשון – ביהמ”ש קבע 35 אלף ש”ח ל-3 התביעות תמ”ש 11171-09-15
Spread the love

סיפור עצוב ביותר, בו גבר תובע את בתו (תושבת מודיעין) תביעת לשון הרע בסך מיליון וחצי ש”ח, ולגבר מצטרפים אשתו השנייה ובתה בתביעה נגד הבת. מסופר על הבת מ.מ.ג שהייתה ילדה מאושרת, והתנהגה כמו כל ילדה בגילה עד לגירושי הוריה בגיל 12, ואז ראתה באביה שהוא הרס את חייה. בגיל 15 ניסתה להתאבד, ואושפזה בבית חולים פסיכיאטרי, אז החלה בטיפול נפשי ותרופתי אצל פרופ’ ד.ש, אותו הגדירה כ”אלוהים שלה”, מאחר והמליץ לה לעשן קנאביס והיא עושה זאת במינון גבוה מעבר למינון שהותר לה על ידי פרופ’ ד.ש.

למרות שהאבא יודע שבתו סובלת מחוסר כשרות נפשית, המשיך עם תביעת הנזיקין נגד הבת. השופט מרדכי מוטי לוי קבע פיצוי של 35,000 ש”ח לשלושת תביעות לשון הרע נגד הבת, וגם זאת לאור ההוצאות שנגרמו לתובעים מכוח ניהול ההליך.

האבא תמך בבתו בכל תחום אפשרי, החל מטיפול בבריאותה, שיעורי עזר, ביגוד רב, טיפולים אורתודנטיים, תשלום שכר הלימוד שלה ובהמשך שכר דירה, נסיעות לחו”ל ועוד.

בגיל 24 הבת המציאה עלילה דמיונית כאילו אביה אנס אותה מיום לידתה ועד גיל 12. עוד העלילה עליו שהוא שוכב עם רעייתו החדשה ובתו. הבת פתחה פייסבוק בשם xxx והחלה להעלות פוסטים מרושעים על אביה, עם פרסום תמונתו ופרטים מזהים עליו, כולל מקומות עבודתו, כתובת מגורים, שמותיהן של בנותיו הקטינות, כשהיא מצרפת תמונה של בתו הקטינה ג. בטענה שקרית שהיא נאנסת על ידי אביה ויצרה לינק ישירות לדף של אביה.

המעלילנית סובלת מנכות נפשית והוכרה ע”י המל”ל כבעלת 50% נכות נפשית ו-65% אובדן כושר לצמיתות, כשלטענתה הנכות נגרמה לה מהפגיעות המיניות של אביה.

בכתב ההגנה של הבת, כתבה שכל הנאמר על ידה אמת לאמיתה ודבריה לא גרמו לאביה ולבני משפחתו נזק כלשהו, ולכן הוא אינו זכאי לפיצוי כלשהו. הפסיכיאטר קבע שדבריה נכתבו כתוצאה מהתקפים פסיכוטיים. השופט מוטי לוי קיבל זאת.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *