אזהרה לכל העוסקים בפרשת חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן: 8 שנות מאסר בפועל לרב עוזי משולם “הפרת הסדר הציבורי” פרוטוקול ועדת השחרורים

אזהרה לכל העוסקים בפרשת חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן: 8 שנות מאסר בפועל לרב עוזי משולם “הפרת הסדר הציבורי” פרוטוקול ועדת השחרורים
Spread the love

בפרוטוקול משנת 1999 מוועדת השחרורים של כלא מעשיהו בעניינו של הרב עוזי משולם, שעורר את הסערה הציבורית בנושא חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן. המשטר האשכנזי תפר לרב עוזי משולם תיק, ופסקו נגדו 8 שנים בכלא על הפרת הסדר הציבורי.  שבראש ועדת השחרורים שמו שופט עירקי, משתף פעולה של המערכת, השופט בדימוס אלי שרון, יליד בגדד.

ככה עובדת החונטה המשפטית בישראל: כאשר מתעורר השד העדתי, לוקחים מזרחי מחמד, ונותנים לו לחסל מזרחי אחר.

האם בכלל ניתן להעלות ביקורת על שלטון החונטה בישראל ולהביא לתוצאות בדרכי נועם או עם כפפות של משי? הלקח מסיפורו של עוזי משולם מראה שלא. החונטה המשפטית בישראל מצפה מהציבור לקחת דוגמא מכל יהדות אירופה שעמדה בתור לגזים באורח מאוד מכובד ותרבותי. מה שעשו ליהודים בשנות ה- 40, נצרב בתודעה הלאומית, וזה כיום מה שהחונטה המשפטית עושה לתושבי המדינה.

לפני 22 שנים התבצר הרב עוזי משולם ביחד עם חסידיו בביתו ביהוד. הרב עוזי משולם טען שהמדינה טאטאה את פרשת חטיפת ילדי תימן מתחת לשטיח ומתוך מתחם ביתו פעל כדי לגרום לחשיפתה. במשך 52 יום עקבה המדינה אחרי ההתבצרות והסיום הדרמטי. סרט תיעודי חדש מביא הקלטות וקטעים מהמצור שלא שודרו עד היום. על הקבר של עוזי משולם ז”ל ביהוד כתוב, כי האיש “מסר את נפשו לתקן עוול גניבת ומכירת אלפי ילדי ישראל מקהילת תימן, מזרח ובלקן”.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *