אזהרת עו”ס מאיה גולדברג ‘המרכז לשלום המשפחה’ (נתניה) מאכלסת מרכזי קשר מדופלמת הגישה תלונת שווא נגד גבר גרוש. השופטת גלית ציגלר מחקה את כתב האישום ת”פ 21781-05-14

אזהרת עו”ס מאיה גולדברג ‘המרכז לשלום המשפחה’ (נתניה) מאכלסת מרכזי קשר מדופלמת הגישה תלונת שווא נגד גבר גרוש. השופטת גלית ציגלר מחקה את כתב האישום ת”פ 21781-05-14
Spread the love

הציבור מוזהר מפני עו”ס מאיה גולדברג אשר עובדת במרכז קשר המתקרא “המרכז לשלום המשפחה”. עו”ס זו מתגוררת בבניין פאר בנתניה, מרוויחה בחודש 30,000 ש”ח ומתמחה בלנתק הורים מילדיהם.

עו”ס מאיה גולדברג משוייכת ל”מרכז לשלום המשפחה-מניעה וטיפול באלימות” ברחוב יהודה הנשיא 21, נתניה. המרכז לשלום המשפחה עוסק במניעה ובטיפול באלימות בין בני זוג. כביכול המרכז “מספק מענה לנשים גברים וילדים החיים במערכת זוגית אלימה וחשופים”, אולם למעשה העו”ס שם עוזרות לנשים גרושות להעליל על הבעלים שהם אלימים, ולנתק אותם מילדיהם כדי לסחוט אותם כספית. עו”ס מאיה גולדברג מסייעת לאימהות להשחיר אבות.

במקרה שלפנינו מאיה גולדברג, הגישה תלונה באמצעות משלוח פקס, שם כתבה שקרים על אב גרוש, גיתי כהן. היא כתבה עליו שהוא איים על הגרושה שלו כשאמר לה “אני ארצח את האישה הזאת, אני לא בא יותר למרכז קשר ולא משלם מזונות. תקראי לה שתבוא לקחת את הילדה מיד”. עוד דיווחה העו”ס השקרנית שכשהגיעה הגרושה למרכז הקשר כדי לקחת את הבת שלה הגרוש צעק לה “את לא תראי ממני שקל, אני לא אשלם לך יותר מזונות”. גיתי כהן הואשם באיומים והוגש נגדו כתב אישום על ידי משטרת נתניה.

למזלו הרב של גיתי כהן, התיק הגיעה לידיה של השופטת הבכירה גלית ציגלר והיא מחקה את כתב האישום.

מאיה גולדברג הגישה תלונה שקרית, כדי שהאבא גיתי כהן, לא יצא ממרכז הקשר עד שבתו תגיע לגיל 18 שנים.  מרכז קשר הוא עונש להורים שפקידות הסעד לא אוהבות. העו”סיות לסדרי דין וחוק הנוער הן שיוצרות את המאבקים הסוערים בגירושין, והן אלה שמדברנות את ההורים להשתמש בכלי נשק אחד נגד השנייה, כדי שאז לעו”סיות במרכזי הקשר תהיה תעסוקה.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *