אימה וטרור של פקידת סעד שושי קירשנברג מלשכת הרווחה גבעתיים

אימה וטרור של פקידת סעד שושי קירשנברג מלשכת הרווחה גבעתיים
Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-1c

פקידת הסעד שושי קירשנברג, מלשכת רווחה גבעתיים, הגיעה לביתה של אמא ל- 2 ילדים קטינים בשעה 22:00 בלילה  בליווי שוטרים ממשטרת גבעתיים, כדי לבדוק “ששלומם של הילדים בסדר”.

הילדים ישנו בשעה מאוחרת זו, אולם עובדה זו לא מנעה מפקידת הסעד להכנס עם כח משטרתי חמוש שהעירו על הילדים בפנסים, העירו אותם משנתם והבהילו אותם ואת אמם עד מוות.

התנהלותה הברוטלית והכוחנית של פקידת הסעד נגד אמא גרושה בשעת לילה מאוחרת, כשהאמא לא יכולה לקרוא לסיוע, מעידה על דרכי התנהלותם הבזויה של רשות ‘הרווחה’ גבעתיים, שמוציאה ילדים ממשמורת ההורים בכפיה, הרחק מעיני הציבור, בצורה מופקרת ודורסנית.

ילדיה של האמא שנחטפו ביום 06.1.09 לא הושבו לאמם עד עצם היום הזה.

נגד האמא לא הוגש כתב אישום וכל תלונות השווא של פקידת הסעד נסגרו מחוסר אשמה.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *