אישום: תושב ירושלים בעל נערת אומנה במשפחתו

אישום: תושב ירושלים בעל נערת אומנה במשפחתו
Spread the love

“מענה טיפולי” משרד הרווחה
אישום: תושב ירושלים בעל נערת אומנה במשפחתו
התושב מואשם בשורה של עבירות מין בנערה כבת 14 שמשפחתו שימשה לה משפחת אומנה. על פי האישום הוא ניסה לשכנע את בנו להיות בן זוגה כדי לא לעורר חשד.
אמוץ שפירא , כאן 11 , 30 ביוני 2019

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש הלילה (ראשון) כתב אישום נגד תושב ירושלים שבו הוא מואשם בשורה של עבירות מין בנערה כבת 14, שמשפחתו שימשה לה משפחת אומנה. כתב האישום מייחס לו עבירות של בעילת קטינה בת משפחה ובעילה אסורה בהסכמה.

על פי כתב האישום, המעשים נעשו בעת שהמשפחה התגוררה בבנימין, כשהנערה גרה שם וגם לאחר מכן, בזמן שלמדה בפנימיה ויצאה לחופשות בבית האומנה. בתקופה שהייתה במתחם המשפחה, הוא בעל אותה כ-13 פעמים, וביצע בה עבירות נוספות.

בתקופה שעברה לפנימייה, אמר לה שתשכנע את בנו להיות בן זוגה, כך שלא יתעורר חשד באשר לפגישותיה עימו. בתקופה זו הוא בעל אותה פעמים רבות בהסכמה, ואף תדרך אותה למקרה שגורמי הרווחה או המשטרה יזמנו אותה לבירור בנוגע לאופי הקשר שיש לה עימו. פרטי הנערה והנאשם אסורים בפרסום.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *