“אמא, חיכיתי שתבואי ולא באת”, כך אמרה בתה הקטנה של אמא המאושפזת בבית חולים לבריאות הנפש טירת הכרמל בכפייה

“אמא, חיכיתי שתבואי ולא באת”, כך אמרה בתה הקטנה של אמא המאושפזת בבית חולים לבריאות הנפש טירת הכרמל בכפייה
האמא גילה יונה ובתה הקטנה. כיום גילה מאושפזת בכפייה בבית חולים לחולי נפש טירת הכרמל וסופגת השפלות ועינויים פסיכיאטריים
Spread the love

בתה הקטנה של האמא גילה יונה חיכתה לביקור עם אמא שלה ביום חמישי 27/11/19, המון-המון זמן. האמא לא הגיעה לביקור. היא מאושפזת תחת צו בית משפט בבית החולים לבריאות הנפש טירת הכרמל, במחלקה סגורה.

מידע שנמסר לנו, הבת של האמא מחכה לבואה ולא מבינה למה אמא שלה לא מגיעה, אחרי שהבטיחה לה שתגיע. הבת של גילה לבשה שמלה קצרה לבנה, שאמא שלה הביאה לה בביקור קודם, למרות שמזג האוויר היה קריר. כך הילדה רצתה לפגוש את אמא שלה, בבגדים שאמא שלה קנתה לה. בשיחה תחת פיקוח, אמרה הקטנה לאמא שלה גילה: “אמא, חיכיתי שתבואי ולא באת”.

במשרד הרווחה מפרים את צו בית משפט, הקובע כי האמא זכאית לפגוש את בתה פעם בתקופה.

האמא גילה יונה בימים יפים יותר, במרכז קשר. בתה הקטנה לובשת את השמלה שקנתה לה אמא, ואותה לבשה לביקור ביום חמישי. ביקור שלא יצא אל הפועל.

האמא גילה יונה ובתה "אמא, חיכיתי שתבואי, ולא באת"
האמא גילה יונה ובתה “אמא, חיכיתי שתבואי, ולא באת”
Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *