אמהות חד הוריות נרדפות על ידי משרד הרווחה

אמהות חד הוריות נרדפות על ידי משרד הרווחה
Spread the love

בתחקיר “זה הזמן” של עמנואל רוזן בערוץ 10, על רדיפתן של אמהות גרושות, חד הוריות, על ידי משרד הרווחה שמאיים להוציא מהן את ילדיהן בלי שום סיבה, ואף מוציא לפועל את האיומים.

שופט בית המשפט העליון אהרון ברק נתן פסיקה תקדימית שפסלה את התסקיר של פקידות הסעד.

בכתבה רואיינו פרופ’ אסתר הרצוג, עו”ד שמעון תג’ורי ופקידת הסעד מזל ורס.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=kZzWHJ86LXA]

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

3

One thought on “אמהות חד הוריות נרדפות על ידי משרד הרווחה

  1. המערכת מחפשת נשים עניות כדי לחטוף את ילדיהם וחלק מהסתרת החומר החסוי דלתיים סגורות הן להגן על פקידות הסעד והשופטת וזהו משפט חד צדדי ההורה אין לו זכויות ורק דברי פקידות הסעד הן כאמת היחידה בבית משפט לנוער ללא התיחסות לטובת הילד .
    לכל מי שלא מבין קיראו את הספר המעולה ילדים רחוקים של יעקב איליה ותבינו את הקשר בין ילדים פנימיות רווחה חינוך תרומות עמותות והרבה כסף .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *