בית הסוהר נווה תרצה אינו ראוי למגורי אדם

בית הסוהר נווה תרצה אינו ראוי למגורי אדם
בית סוהר נווה תרצה רמלה בית סוהר לנשים, היחיד מסוגו בישראל, אשר מופעל על ידי שירות בתי הסוהר. בית הסוהר, ברמת ביטחון מרבית, מיועד לשכן 229 אסירות ועצירות. בבית הסוהר ישנן לצד האסירות הפליליות גם אסירות ביטחוניות. בית כלא נוה תרצה חצר סורגים שבס שב"ס
Spread the love

הקשיבו לעדותה של סימונה מורי, אסירה לשעבר: “בית הסוהר נווה תרצה אינו ראוי למגורי אדם”.

סימונה מורי, אסירה לשעבר בכלא נווה תרצה, ראיון עם קרן נויבך, מתארת את כלא נווה תרצה כמקום מזעזע, לא ראוי למגורי אדם, מבנה מאוד ישן, שבמשך כל השנים לא עבר שיפוצים אלא פלסטרים, הבנות העצורות בתנאים קשים ביותר, נמצאות במקום מזעזע.

תאי מעצר של עצורות הימים, שוהות במקום שהיו נמצאות בו אסירות בטחוניות, שעברו לכלא השרון. הבנות סגורות בסוף אגף ב’ ללא תנאים של מאוורר בקיץ או רדיאטור בחורף.

האסירות הרגילות המרצות מאסר, שוהות בתנאים במצב גרוע ביותר. מבנה כלא נווה תרצה מאוד – מאוד ישן.

שרה פרידמן מפקדת לשעבר של כלא נווה תרצה, לא טרחה אפילו לומר בוקר טוב לסימונה מורי. שימו לב לשקרים של שרה פרידמן, המכחישה את התיאור. טוענת שבתאים יש מאוור, חימום, קומקום חשמלי. מדובר בשקרים. קומקום חשמלי נקנה בקנטינה מכספי האסירות במחיר מופקע של 79 ש”ח. אין מאוור ואין חימום בתאים. התאים לא רק שאינם מרווחים. מדובר בגיהנום עלי אדמות.

הקשיבו לתיאור של נויבך, המתארת את הג’וקים המתרוצצים ללא הפוגה בכלא.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *