אריה אבן בן 88 נפטר מקורונה לאחר שעובדת סוציאלית חולה בנגיף הדביקה את כל הדיירים בבית האבות “מגדל נופים” בירושלים

אריה אבן בן 88 נפטר מקורונה לאחר שעובדת סוציאלית חולה בנגיף הדביקה את כל הדיירים בבית האבות “מגדל נופים” בירושלים
מרכז רפואי שערי צדק ירושלים הורגים אנשים חולים בקורונה
Spread the love

אריה אבן (88), תושב בית האבות “מגדל נופים” שבירושלים, נדבק לפני שבוע ימים מעובדת סוציאלית בקורונה, ואושפז לפני כשבוע במחלקה המבודדת למטופלי קורונה ב”שערי צדק”, שם מצא את מותו. המטפלת המסורה שטיפלה בו מסרה, כי אלמלא נדבק בקורונה, היה יכול לחיות עוד 5 שנים, ודיירי בית האבות שהכירו אותו, תיארו אותו כאדם חיוני ופעיל.

אריה אבן ז"ל. תמונה באדיבות המשפחה
אריה אבן ז”ל. תמונה באדיבות המשפחה

ממשפחתו נמסר כי אבן היה “איש יקר ואהוב, חי חיים מלאים, מסור למשפחתו, אדם חזק עד רגעיו האחרונים. צר לנו על כך שהעביר את ימיו ורגעיו האחרונים כאשר בני משפחתו מנועים מלהיות לצידו”.

נכדו מסר: “סבא היה ניצול שואה מהונגריה שהקים משפחה לתפארת. הוא עלה למדינת ישראל לאחר הקמתה והיה מבוני הארץ, עבד במשך שנים בשירות המדינה. הוא היה אדם מסור למשפחתו, חזק וצלול עד הסוף הבלתי נמנע. לא נתנו לנו לראות אותו בימים האחרונים מהחשש להדבקה. אני אמנם גר רחוק, אבל היה לנו קשר קרוב”.

הציבור נדרש להיזהר מעובדות סוציאליות ולשמור מהן מרחק. כל קירבה עימן, מסכנת את בריאות האזרחים, שכן רובן נגועות בקורונה, נושאות את הנגיף הקטלני, ומפיצות את המחלה, על מנת להביא למותם של אזרחים, ובסופו של דבר, לגזול מהורים את ילדיהם על מנת למלא את מוסדות הרווחה בילדים.

נקווה כי משפחת אבן תתבע את העו”ס מפזרת מגפת הקורונה שגרמה למותו של אריה אבן. יהי זכרו ברוך.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *