ברק בן עמי (33) מהוד השרון (33) רצח את בתו תינוקת בת 10 חודשים וניסה רצוח את אשתו ובתו בת ה-3: “לא יכול להסביר מה קרה לי”

ברק בן עמי (33) מהוד השרון (33) רצח את בתו תינוקת בת 10 חודשים וניסה רצוח את אשתו ובתו בת ה-3: “לא יכול להסביר מה קרה לי”
רצח את בתו התינוקת וניסה לרצוח את בתו הבכורה ואשתו
Spread the love

בית המשפט האריך עד יום ראשון את מעצרו של תושב הוד השרון בן ה-33 שרצח את בתו התינוקת בת 10 חודשים, וניסה לרצוח את אשתו (36) ובתו בת השלוש. האישה והבת נותחו בצהריים והן במצב קשה. האב שנעצר הודה בפני השוטרים שהוא זה שדקר את בני משפחתו והוסיף: “רציתי לרצוח אותן”. בחקירתו אמר “לא יכול להסביר מה קרה לי”. האב נלקח למעצר ולא הפסיק לבכות.

התינוקת שנפטרה
התינוקת שנרצחה בדמי ימיה בגיל 10 חודשים. יהי זכרה נצור בצרור החיים. אמן.

מפרטי האירוע עולה כי אחותה של האישה, שגרה בדירה מעליה, שמעה את הזעקות מתוך הדירה. היא התקשרה למשטרה ויצאה החוצה, שם נחשפה למראה המחריד.

בת דודתה של האם, שגית דרור, אמרה: “שום דבר לא הכין אותנו. משפחה חמה, אוהבת, מטיילים יחד ונהנים“. היא התייחסה לטרגדיה לאור היכרותה עם המשפחה ואמרה: “זה לא מסתדר. ממש לא. שוק מוחלט, אף אחד לא יכול היה לנחש או לדעת“.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *