גבר טען בשקר שהאמא מבצעת ניכור הורי לילדה. בדיון התברר שהמציא הדברים. השופטת מירה רום פלאי חייבה אותו בהוצאות לטובת המדינה תלה”מ 54725-06-19

גבר טען בשקר שהאמא מבצעת ניכור הורי לילדה. בדיון התברר שהמציא הדברים. השופטת מירה רום פלאי חייבה אותו בהוצאות לטובת המדינה תלה”מ 54725-06-19
Spread the love

נגע תלונות השווא של גברים נגד נשים, הדורשים העברת משמורת על קטינים, כדי לנקום באישה, או פרנויות של גברים בעניין חוסר יכולתם ההורית לשמש דמות אבהית לילדיהם, גורם לחלק מהם לטרטר את האישה לבית המשפט/בית הדין, כדי להתישה ולגרום לה להוצאות כספיות ועוגמת נפש.

למה הם עושים זאת? כי הם יכולים, אין להם מה להפסיד, וגם אם פוסקים נגדם הוצאות, זה נפסק על הצד הנמוך ביותר. פקידות הסעד לסדרי דין, הממונות כמעט בכל תיק בו יש סכסוך משמורת ילדים על ידי שופט/ת המשפחה, נוטות להקשיב לבריונים וליתן להם מבוקשם, כדי שלא יטרידו מנוחתן.

הנה דוגמא להתנהגות מכוערת של גבר, שהגיש בקשה דחופה ביותר לקבלת משמורת זמנית על קטינה בת 8.5 שנים, בטענה שקרית ועלילת דם שהאמא מסיתה את הבת נגד האב. לו, עלילת השווא היתה מצליחה, האמא הייתה מאבדת את בתה, ולילדה היה נגרם נזק בלתי הפיך. למרבה המזל, השופטת היא עו”ד לענייני משפחה לשעבר, ולכן מכירה את התרגילים המלוכלכים של מי מן הצדדים, וביצעה חקירה פשוטה לחקר האמת.

השופטת מירה רום פלאי, זימנה דיון בהול במעמד הצדדים, כשבמהלכו הגבר שינה את גירסתו בבקשתו הכוזבת כשהוא טוען, שלא היה נתק מוחלט של חצי שנה בינו לבין בתו, האבא פגש את בתו בסופ”ש, ובסוף הודה האב: “לשאלת בית המשפט, מתאריך 25.6.19 היה נתק בינך לבין הילדה, אני משיב, לא היה נתק”.

השופטת מציינת שמעולם לא היה נתק בין האב לקטינה, והתנהלות האם לא פגעה, ולא מנעה קשר של האב עם בתו, ודברי האב נאמרו מן הפה אל החוץ, כדי להיכנס תחת המסלול המיוחד לצורך קביעת דיון מהיר.

סופו של דבר, השופטת חייבה את האבא ב- 3,000 ש”ח לטובת אוצר המדינה ו- 1,500 ש”ח לטובת הסיוע המשפטי, שייצגו את האמא בהליך.

חבל מאוד שהשופטת לא חילטה לאבא את הערבות הכספית שהפקיד בסך 10,000 ש”ח, על מנת ללמדו לקח לא לשקר בתצהיר בבית המשפט, ולא לפגוע באמא של הילדה שלו, שכן כשהוא פוגע באמא, הוא פוגע באופן ישיר גם בילדה, ופוגע באבות אחרים שכן מנוכרים מהילדים שלהם, ועקב התנהלותו השקרית, הוא מוציא שם רע לשאר האבות. עתה, בית המשפט יחשוד להבא גם בכשרים.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *