גסטאפו משרד הרווחה בטבריה

גסטאפו משרד הרווחה בטבריה
Spread the love

גסטאפו – כך מכנה האם ששמונת ילדיה נחטפו ע”י שירותי הרווחה בטבריה באישון לילה.

הילדה מספרת שהוכנסה למוסד, למקום סגור, ממש כמו בית כלא, והיא ברחה משם, לא יכולתי להישאר שם, כך היא אומרת. הילדה מפחדת שתיתפס ותוחזר למוסד.

האמא מספרת שעברה זירוז כדי ללדת את בתה. הילדה בת 16, ילדה אחראית ובוגרת שמרה על 7 אחיה הקטנים. האמא אומרת: “פשוט כשהילדים שלי היו ישנים, כמו בגיסטאפו באו ולקחו אותם מהמיטות”. הילדים היו ישנים במיטות, הרימו אותם ולקחו אותם.

האמא אומרת שהבנות שלה מספיק אחראיות, והיא לא חשבה להביא בייביסיטר. האמא הלכה ללדת את התינוק שלה ותוך יומיים היתה צריכה לחזור לביתה.

הילדים נענשו ונכלאו במוסדות סגורים של משרד הרווחה, חלקם ברחו משם. לכתבה בערוץ 1, אמש:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=KBuyCj5uYOA]

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *