האומנים הזניחו והתעללו ב- 2 קטינים. עו”ס קרן ברגר הוציאה את הילדים לאבחון במרכז חירום בית שבתי לוי – עוה”ד יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג המייצגים את האב: הילדים עברו הסתה באומנה

האומנים הזניחו והתעללו ב- 2 קטינים. עו”ס קרן ברגר הוציאה את הילדים לאבחון במרכז חירום בית שבתי לוי – עוה”ד יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג המייצגים את האב: הילדים עברו הסתה באומנה
Spread the love

האומנים שאמורים היו לשמש לילדים הקטנים בני 5 ו- 6 אומנים, התעללו והיכו. בנו של אורי אהרון חטף אגרוף מעל העין, לאחר שהפיל בטעות מזון על הרצפה, והבת הקטנה הוזהרה לא לבכות, אחרת ישאירו אותה מחוץ לבית במדרגות בחושך. המשקפיים של הבן אבדו בבית הספר אך האומנים סירבו לרכוש משקפיים חדשים לילד, כדי “לחנך אותו לא לאבד דברים”. תלונות חוזרות ונשנות של אורי אהרון על האומנים, העלו חרס.

בעקבות הפרסומים אצלנו ודיווחיו השוטפים של העיתונאי מוטי לייבל, המלווה את אורי אהרון, החליטו רשויות הרווחה בקרית ביאליק ביום חמישי 3/12/15, להוציא את הילדים למרכז חירום בית שבתי לוי, לצורך אבחונים לתקופה של שלושה חודשים, כשבסופה צפויים הילדים לעבור למשמורת האב.

אורי אהרון מסר, כי פקידת הסעד קרן ברגר, מערימה עליו קשיים, קבעה לו לראות את ילדיו ביום ראשון בשעה 11:00 בבוקר, בחיפה, כשהוא באמצע יום עבודה בטבריה. אורי ביקש לשנות את שעת הפגישה לשעה 17:00 וסורב ללא נימוק או הסבר כלשהו.

שיא שפלותה של עו”ס קרן ברגר בטיעון לפיו “ניתוק האב מילדיו ייטיב עם הילדים באופן יחסי בהשוואה לאי-ניתוק”. אין שקר מובהק מזה. דימויים העצמי של הילדים לאב אשר תויג כ”בלתי ראוי לתוארו כאב” נמצא בתהום תחתיות. הרי הילדים מודעים לעובדה לפיה ביולוגית, מחצית הקוד הגנטי שבהם, בילדים, מקורו באביהם. מכאן שהליקוי המיוחס לאבא, אמור לזרום בעורקיהם של הילדים. בנוסף מאחר ואימם של הילדים בחרה לא להיות בקשר עם ילדיה, עבור הילדים לגדול ללא דמות אב או בצילה של דמות אב מושחרת, גורם נזקים לנפשם ולגיבוש אישיותם של הילדים הקשורים בנימי נפשם לאביהם.

אורי אהרון ובתואורי אהרון ובנו

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

One thought on “האומנים הזניחו והתעללו ב- 2 קטינים. עו”ס קרן ברגר הוציאה את הילדים לאבחון במרכז חירום בית שבתי לוי – עוה”ד יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג המייצגים את האב: הילדים עברו הסתה באומנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *