הטוב הרע והמכוער – משרד הרווחה

הטוב הרע והמכוער – משרד הרווחה
Spread the love

ענת רוקח בן חור היא עובדת סוציאלית במרכז חירום ויצו הדסים שבשרון.

אל מקום זה נלקחים ילדים רכים בשנים שהוצאו בכפיה מן הבית ע”י משרד הרווחה.

אישה זו כותבת חוות דעת איומות על ההורים והילדים והיא אחראית לכך שילדים רבים כלואים היום במוסדות סגורים של משרד הרווחה.

משטרת נתניה סוגרת באופן עקבי תלונות על אלימות צוות הדסים כנגד הילדים משום שחוקרות ממשרד הרווחה, אף הן עובדות סוציאליות אינן עושות עבודתן נאמנה ואינן מפלילות את צוות המדריכים.

[viddler id=c5a2ea83&w=437&h=370]

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

One thought on “הטוב הרע והמכוער – משרד הרווחה

  1. מזעזע עד כמה בקלות יכולים לחטוף ילדים מאם אוהבת הנלחמת על ילדיה לא מספיק שלקחו את ילדיך , רודפים מעלילים ומשקרים רווחה לא עוזרת היא רק מחפשת את מי להרוס אל תתני את חוזה הדירה , נשים רעות , מקווה שהשופטת תיתן לך את ילדיך בחזרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *