הילה גרסטל לשעבר נציבת הנבת”מ מצאה את תלונותיו של רפי רותם נגד המשטרה מוצדקות

הילה גרסטל לשעבר נציבת הנבת”מ מצאה את תלונותיו של רפי רותם נגד המשטרה מוצדקות
הילה גרסטל. הוזהרתי על ידי חבריי השופטים שהפרקליטות זה גוף מאוד כוחני שלא יתן לי לעבוד
Spread the love

צינור לילה: נמשך מסע ההתעללות ברפי רותם, חושף השחיתויות בפרשת רשות המסים, על ידי המשטרה

הילה גרסטל נציבת הביקורת על הפרקליטות, מצאה את תלונותיו של רפי רותם, נגד המשטרה מוצדקות. השוטרים טייחו פשעים ונהגו באלימות ואכזריות כלפי רפי רותם, באופן אישי.

רפי רותם זומן לחקירה במשטרת תל-אביב צפון, ונעצר ונחקר במשך 6 שעות על תלונות שווא של אנשים לשעבר, והמשטרה החליטה בצעד מטורף לחלוטין לקחת ממנו את הנייד שלו.

נגד רפי רותם, אין אפילו דוח חניה עד היום. רותם, שומר חוקר נרדף על ידי הממסד, בגלל התעקשותו לחשוף את השחיתות ברשות המסים המגלגלת סדר גודל של 50 מיליארד ש”ח בשנה, איך שהם רוצים.

תגובת הפרקליטות: כידוע, כתבי האישום נגד הנאשמים בפרשת רשות המסים הוגשו עוד בתקופתו של היועץ מזוז, ואיתן רוב לא היה ביניהם. יהודה וינשטיין היה באותה עת סניגורו של איתן רוב. הודעה פורמלית על סגירת התיק נשלחה לאיתן רוב מספר חודשים מאוחר יותר בתאריך 17.6.2010.

על ההחלטה חתומה מי שהייתה אז מנהלת המחלקה הכלכלית בפרקליטות עו”ד אביה אלף.

בהתאם להסדר ניגוד העניינים עליו חתם כשנכנס לתפקיד בפברואר 2010, היועץ יהודה וינשטיין לא היה מעורב בתיק זה וממילא לא קיבל החלטות בו.

גם למנכ”ל המשרד לשעבר גיא רוטקופף הייתה נגיעה בקבלת החלטות בהליכים פליליים.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *