הפנטזיות הנרקוטיות של פקידת הסעד רותם אלבז שיקרה בבית המשפט כי האמא מפנטזת לרצוח את ילדיה דבר שלא היה ולא נברא ולא נאמר בשום מקום

הפנטזיות הנרקוטיות של פקידת הסעד רותם אלבז שיקרה בבית המשפט כי האמא מפנטזת לרצוח את ילדיה דבר שלא היה ולא נברא ולא נאמר בשום מקום
האמא עדי ג'ינו. תמונה: פייסבוק
Spread the love

פוסט שהעלתה האמא עדי ג’ינו לפייסבוק, מציג את שקריה של העובדת הסוציאלית לחוק הנוער רותם אלבז, הידועה כמפרקת התא המשפחתי, אצל אימהות עניות, בעוד שהיא עצמה באותה עת היתה פושטת רגל – להורדת המסמכים הקליקו על הקישור: רותם אלבז אלקובי, קובץ pdf.

בטח שאלתם את עצמכם לא פעם מה גורם לרווחה להיטפל לאנשים מסויימים ולא להרפות?

היום תלמדו איך מעוותים את האמת ותופרים בבית משפט אישה מוחלשת המטופלת בכמות תרופות מאסיבית שדחפה לה מערכת “הבריאות” בכדי “לטפל” בדיכאון לאחר לידה ומכתימים אותה לכל החיים עם תסקיר מעוות ופושע המאשים אותה לא פחות ולא יותר – בתכנון לרצוח את ילדיה!

דבר שלא היה ולא נברא וגם לא נאמר בשום מקום לא על ידי ולא על ידי פסיכיאטרית שבדקה אותי.

מצורפת חוות הדעת המקורית מפסיכיאטרית שהגעתי אליה והתרעתי שהתרופות מחמירות את המצב (שימו לב ששם גם כתוב שנעשים עלי טסטים פסיכולוגים ) ולפי חוות הדעת הזו דיברה גברת רותם אלבז בבית המשפט.

לפני הדיון בעודי במצב קשה מאוד ויודעת שעליי לוותר על משמורת ילדי לטובתם פונה אלי גברת אלבז ואומרת לי : “אני אגיד עכשיו דברים קשים מאוד אבל אל תגיבי , זה לטובת הילדים” וכך היה.

לא הגבתי. רק שבזמנו ובמצבי אז לא ידעתי שזה מה שיקבור לי ולבניי את החיים במלחמת התשה של שנים בו בכל פרוטוקול נאמר המשפט שגברת אלבז העזה להוציא מול שופטת בהכרזת הנזקקות על בניי : “בעקבות פנטזיות של האם לרצוח את הקטינים”.

עוד חושפת עדי ג’ינו, כי נדרשה להגיש לרווחה מעקב פסיכיאטרי חודשי.

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *