הקבלן מאיר ורדי הפר הסכם מכר וחוייב בהוצאות לדיירים הגיש בקשת סרק לביהמ”ש העליון – השופט נעם סולברג לא חייב אותו בהוצאות רע”א 338/20

הקבלן מאיר ורדי הפר הסכם מכר וחוייב בהוצאות לדיירים הגיש בקשת סרק לביהמ”ש העליון – השופט נעם סולברג לא חייב אותו בהוצאות רע”א 338/20
Spread the love

קבלן הדירות מאיר ורדי, בנה בניין ברח’ הקונגרס בנתניה. בין התובעים משפ’ כהן ארזי רכשו דירה בבניין זה ביום 22.2.11, אלא שבית המשפט קבע שהרוכשים קנו את הדירה “על הנייר”, לאחר שהקבלן לא קיבל אישור לאכלוס הבניין (טופס 4), מה שמנע העברת הזכויות לדיירים שגם נותקו מהחשמל בדירה כתוצאה ממחדליו של הקבלן ונאלצו לעזוב את הבית שקנו ולהתגורר בשכירות עד להסדרת הנושא מול הרשויות.

מאיר ורדי, מתיש את הדיירים באינספור הליכים משפטיים, וגם כשפוסקים נגדו אינו אומר נואש, מאחר ובית המשפט לא נוקט נגדו סנקציות. ראו לדוגמא החלטת השופט נעם סולברג שכותב: “זמן שיפוטי יקר מבוזבז לחינם”. אם כך, מדוע השופט סולברג לא הטיל הוצאות כדבעי על בזבוז זמנו היקר לחינם???? השופט סולברג מתעלל בעצורים דרך קבע ובנאשמים בתיקים פליליים ומטיל עליהם הוצאות כדבעי, אלא כשמדובר במי שמבצע פיגועים משפטיים ברוכשי דירות מסכנים, הוא חס עליו ולא מאיים אפילו בהטלת סנקציה כספית. ביזיון של החלטה.

השופט-נעם-סולברג-לא-הטיל-הוצאות-נגד-מאיר-ורדי-שהגיש-בקשה-מיותרת-לבית-המשפט

ראו פסק דין בעניין:

תא 54007-11-14 שופטת סמדר קולנדר-אברמוביץ. התובעים אריאלה כהן ארזי ואוריאל כהן ארזי נ' מאיר ורדי

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *