הרשלנות הפושעת של העובדת הסוציאלית רות מטות

הרשלנות הפושעת של העובדת הסוציאלית רות מטות
רות מטות ובתה ענבר בן יצחק נפוטיזם בעיריית ירושלים
Spread the love

העובדת הסוציאלית רות מטות ממשרד הסעד בירושלים תמיד היתה חזקה על חלשים. במשפחת חביבי התעללה רות מטות במשך שנים רבות עד שהצליחה לפרק ולהרוס את המשפחה התמימה תוך גרימת נזק כבד לילדי המשפחה וחטיפתם של הילדים אל מוסדות הסעד הסגורים, אבל מן הכת המתעללת בירושלים התעלמה לחלוטין, כי רות מטות לא מתעסקת עם פושעים. רות מטות רודפת רק אוכלוסיות חלשות – חד הוריות ומשפחות חלשות, עניות וחסרות ישע. כשמדובר בכת בעלת כח, רות מטות מעלימה עין.

עו"ס רות מטות
עו”ס רות מטות

לרות מטות שלל תירוצים לרשלנות שלה אותן היא שולפת מן המגירה בעת הצורך, כאשר התירוץ המוביל ובעל הניקוד הגבוה ביותר של העובדים הסוציאליים כאשר הם כושלים בעבודה, הוא התירוץ העתיק ביותר בעולם – “אנו קורסות תחת העומס…”

ולמה הגברת קורסת לכאורה תחת העומס? כי כל היום היא מתעסקת בלרדוף חפים מפשע בעוד הפושעים ממשיכים לפשוע באין מפריע.

תזכורת על התעללותה הפושעת של רות מטות במשפחת חביבי כאן בקישור הזה ועל עדותה של הילדה אודליה חביבי נגד רות מטות כאן בקישור הזה.

רות מטות ובתה ענבר בן יצחק נפוטיזם בעיריית ירושלים
רות מטות ובתה ענבר בן יצחק נפוטיזם בעיריית ירושלים
Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *