השופט אלכס שטיין טרור שיפוטי כלפי נהגים המבקשים לנהל משפט בעיר מגורם בש”פ 281/20 שיר ברזילי נ’ מד”י

השופט אלכס שטיין טרור שיפוטי כלפי נהגים המבקשים לנהל משפט בעיר מגורם בש”פ 281/20 שיר ברזילי נ’ מד”י
Spread the love

הבחורה שיר ברזילי, תושבת העיר חיפה, קיבלה דוח תעבורה ממשטרת מוריה בירושלים, בו נטען כי עברה את המהירות המותרת. ברזילי כופרת בכתב האישום והגישה בקשה להעביר את התיק לעיר חיפה, שם היא מתגוררת, ונתקלה בטרור המקלדת של השופט אלכס שטיין, דחיין סדרתי של בקשות העברת מחוז שיפוט, למרות שלא התנהל שום דיון בתיק, ולא אמורה להיות שום הפרעה לבעלי דין כלשהם, שכן עובדי ציבור ממילא מקבלים את משכורתם מהמדינה.

השופט אלכס שטיין דחה את הבקשה מהטעם שאין נסיבות חריגות. אצל אלכס שטיין אף פעם אין נסיבות חריגות. גם כשאדם נכה רתוק לכסא גלגלים מבקש להישפט בעיר מגוריו, אלכס שטיין דוחה את הבקשה שלו בטענה שאין נסיבות חריגות. מהם החריגים הוא מפנה לבש”פ 6395/18 שם מתברר שלא מדובר בחריג אלא שוב פעם בדחייה, שלו.

20002810.F01

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *