השופט עוזי פוגלמן הורה לתת טיפול פסיכיאטרי כפוי “לפונקס” לקטינה בת 15 שנים הגורמת לנזקים פיזיולוגיים קשים ביותר: “העדר עילה למתן רשות לערער בגלגול שלישי” רע”א 8265/19

השופט עוזי פוגלמן הורה לתת טיפול פסיכיאטרי כפוי “לפונקס” לקטינה בת 15 שנים הגורמת לנזקים פיזיולוגיים קשים ביותר: “העדר עילה למתן רשות לערער בגלגול שלישי” רע”א 8265/19
עוזי פוגלמן משתמש בכספי הציבור כאילו זה כסף פרטי שלו. דרש אבטחה צמודה כי פרסמו עליו שהוא שונא נשים
Spread the love

השופט עוזי פוגלמן, משתכר 82 אלף ש”ח בחודש, ראו: https://news.walla.co.il/item/3339043?fbclid=IwAR24PCIXyl79jGsg0PBenOJfUKfxvzKkyDXWSdFGcpNZLrsyWBiARXvka8k ובתמורה למשכורתו, מקבל הציבור גורנישט מיט גורנישט. פוגלמן, דוחה את כל הערעורים המובאים לפניו, בטענה “אין עילה למתן רשות לערער בגלגול שלישי”, כשהוא מעתיק החלטות קודמות של קורבנות מערכת המשפט, מאחד לשני, ודוחה את כל האומללים שנזקקים לחסדי בית המשפט העליון.

בתיק שלפנינו, פוגלמן, דחה בקשת רשות ערעור, של קטינה בת 15 שנים, הוריה בסכסוך גירושין גבוה ביותר, כשאימה של הקטינה זנחה את הילדה, והיא הועברה למשמורת האבא (מיוצג על ידי עו”ד ורדה ברכה שטיינברג). בשל רדיפת רשויות הרווחה אחרי האבא ונסיונם האינסופי להוציא את הקטינה ממשמורתו, נטען כי הקטינה סובלת מ”סכיזופרניה”, בשל סירובה לפגוש את אימה. הילדה מאושפזת שנה בבית החולים הפסיכיאטרי איתנים, בהוראת פקידת הסעד מלשכת רווחה נווה יעקב, ממררת את חייה של הקטינה, ודורשת להלעיט את הילדה בכדורים פסיכיאטריים מסוגים שונים ומשונים, שגורמים לה לתופעות לוואי חמורות.

במשך שנה תמימה, הילדה לא השתקמה, וה”טיפולים” שנכפו על הקטינה,שאינה לומדת בבית הספר שנה, גרמו להידרדרות קשה במצבה הנפשי והגופני.

עתה דורשים רשויות הרווחה והפסיכיאטרית מטעם בית החולים, כי הקטינה תיקח תרופה פסיכיאטרית ממכרת מסוג “לפונקס“. תרופה פסיכיאטרית קשה זו מתוארת באתר פסיכיאטר בקישור https://www.psychiatry.org.il/%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%A7%D7%A1/ כתרופה קשה ביותר, שניתנת כמוצא אחרון. ראו:

תופעות לוואי של "לפונקס"
תופעות לוואי של “לפונקס”תופעות לוואי של “לפונקס”

את השופט פוגלמן לא מעניין שהקטינה מבקשת לחזור לביתה, או אומנת קרובים. גם לא מעניין אותו מצב בריאותה הגופני של הקטינה, ואין לו שום בעיה שילדה בת 15 תולעט בכדורים פסיכיאטריים מסוכנים ביותר מסוג לפונקס.

אם זו הייתה נכדתו או נכדו, האם גם אז היה מתיר לרשויות הרווחה ליתן לנכדיו כדור “לפונקס”?! פוגלמן צריך לטעום קצת לפונקס, נראה איך זה ישפיע עליו.

השופט עוזי פוגלמן דחה עתירת קטינה בת 15

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *