השופט שאול שוחט מורה לגבר שרוצה להסיר אפוטרופוסות של הוריו מעליו להצטייד בחוות דעת פסיכיאטרית שתתמוך בבקשתו עמ”ש 15595-09-19

השופט שאול שוחט מורה לגבר שרוצה להסיר אפוטרופוסות של הוריו מעליו להצטייד בחוות דעת פסיכיאטרית שתתמוך בבקשתו עמ”ש 15595-09-19
Spread the love

גבר ביקש לבטל אפוטרופוסות של הוריו, עליו. ההורים מונו כאפוטרופוסים קבועים על גופו ורכושו של הגבר באמצעות חוות דעת ותסקיר משרד הרווחה.

הגבר אינו מיוצג והגיש את הבקשה בעצמו. ביום 10.10.18 בחלוף 5 שנים מאז המינוי של הוריו עליו כאפוטרופוסים, פנה בבקשה לביהמ”ש לבטל או לצמצם האפוטרופוסות. נקבע דיון והגבר הגיע לדיון, כנראה באיחור, וכמו שנכתב: “המערער לא התייצב אלא דקות ספורות לאחר שניתן פסק דין בהעדרו בו נדחתה הבקשה. משהתייצב המערער ביקש לומר את דבריו ובית משפט קמא התיר לו לעשות כן ופסק הדין נותר על כנו”.

הגבר הגיש ביום 2.7.19 בקשה בהולה לביטול האפוטרופוסות, שנדחתה, ועליה הגיש את הערעור. השופט שאול שוחט שהוביל את פסק הדין, המליץ לגבר להצטייד בחוות דעת של פסיכיאטר שתתמוך בבקשתו, והמליץ כי יסתייע בעובדת סוציאלית המטפלת בענייניו.

מאחר והעו”ס היא הגורם שגרמה לנזקים של הגבר, אין לו שום סיבה להסתייע “בעזרתה”, שכן הגבר מבקש להסיר את ההגבלות שהוטלו על חייו, גופו ורכושו, והעו”סית טירפדה עד כה את רצונו של הגבר.

עמש-15595-09-19-השופט-שאול-שוחט-מורה-לגבר-שמבקש-לבטל-את-האפוטרופוסות-של-הוריו-עליו-בהצטיידות-בחוות-דעת-פסיכיאטרית

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *