השופט שמעון לייבו מסרב לנקוט צעדים לאור תקנות בריאות העם ולהגן על הציבור מהעו”סיות המהוות מדגרה להפצת הקורונה

השופט שמעון לייבו מסרב לנקוט צעדים לאור תקנות בריאות העם ולהגן על הציבור מהעו”סיות המהוות מדגרה להפצת הקורונה
Spread the love
השופט שמעון לייבו, ביהמ”ש לנוער ירושלים, קיים דיון במעמד צד אחד (בהתייצבות העו”ס בלבד) ודחה בקשת אבא לסגור את תיק הנוער, ודחה את הבקשה להורות לעובדות הסוציאליות להציג תעודה רפואית המעידה כי אינן יכולות להדביק את הציבור בקורונה, עקב העובדה שעו”ס מירושלים כבר הדביקה והמיתה 4 קורבנות קשישים.
 
השופט שמעון לייבו, מסרב לנקוט צעדים לאור תקנות בריאות העם ולהגן על הציבור מהעו”סיות אשר מהוות מדגרה להפצת קורונה, והן עלולות לגרום למותם של אלו הבאים במגע איתן בעל כורחם, כפי שכבר נעשה.
 
אין מחלוקת כי העו”סיות מסוכנות לציבור, והעובדה שאין להן מצפון או מוסר נלמדת מהעובדה שהעו”ס שהמיתה 4 קשישים ואחראית על 25% ממקרי המוות מקורונה לא התנצלה בפומבי, לא הביעה חרטה ואין כל אינדיקציות שהעו”ס מתחרטת על המוות שגרמה ל-4 משפחות. העו”ס אפילו לא הציעה לשלם על המצבות והקברים.
 
יש לשלוח את העו”סיות למחילה השורצת וירוסים ממנה הגיחו.
Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *